Muž, který ležel v noci opilý na chodníku v Pardubické ulici, musel být nakonec hospitalizován

0
660
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 24. ledna po osmé ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde před garáží místního obyvatele parkoval nesprávně cizí automobil, jenž muži znemožnil vyjetí vozidlem na komunikaci. Po příjezdu hlídky se k zaparkovanému automobilu dostavil jeho majitel, který po vyřešení dopravního přestupku se strážníky vozidlo přeparkoval.

Odhozená injekční stříkačka na trávě ve Fibichově ulici

V 15.30 hodin volala na linku 156 žena s tím, že ve Fibichově ulici na trávníku zaregistrovala odloženou injekční stříkačku. Hlídka tedy předmět na uvedeném místě vyzvedla a následně jej odevzdala k odborné likvidaci.

Zloděj sice ukradené zboží vrátil, ale utekl neznámo kam

V 17.27 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Hlídka po příjezdu do prodejny obdržela informaci, že muž podezřelý z přestupku krádeže na výzvu ostrahy vydal nezaplacené zboží, avšak následně ze supermarketu utekl neznámo kam. Strážníci proto prověřili okolí prodejny a událost zadokumentovali. Spisový materiál bude postoupen k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi. Zadržená kosmetika byla v pořádku vrácena zpět do prodeje.

Parkovačka po upozornění občana v Jabloňové ulici

Po 20. hodině informoval občan strážníky o nesprávně zaparkovaném automobilu v Jabloňové ulici. Hlídka proto na tento vůz umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Sedm parkovaček po stížnosti v Hradištní ulici

Ve 22.13 hodin bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že v Hradištní ulici parkují nesprávně automobily. Hlídka po příjezdu umístila tedy za stěrače sedmi vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

Muž ležící na chodníku byl nakonec hospitalizován

V 0.19 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, kde ležel na chodníku neznámý muž. Hlídka v tomto zjevně podnapilém člověku zjistila místního obyvatele, jehož podrobila orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 2,04 promile alkoholu. Poté byl dotyčný dopraven k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl s ohledem na dlouhodobý zdravotní stav muže o jeho hospitalizaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here