Obyvatelé paneláku v sídlišti Na Větrníku si stěžovali v podvečer na hlasitou hudbu v bytu místní ženy

0
1098
Sídliště Na Větrníku. Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 29. ledna před desátou dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště U Stadionu, kde u budovy pošty dva automobily neoprávněně obsadily parkovací místa vyhrazená pro služební vozidla pošty. Hlídka tedy na oba automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Tři parkovačky po upozornění v Novoměstské ulici

Ve 14.21 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Novoměstské ulici u parčíku parkují vozidla takovým způsobem, že tam komplikují projetí ostatním automobilům. Hlídka na místě shledala tři nesprávně stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Nález dámské peněženky s doklady v Čáslavské ulici

Několik minut před 17. hodinou kontaktovala strážníky žena s tím, že v Čáslavské ulici nalezla dámskou peněženku s doklady a drobnou finanční hotovostí. Hlídka nalezené věci od oznamovatelky převzala a uložila je do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Stížnost na hlasitou hudbu v sídlišti Na Větrníku

V 18.54 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde měli obyvatelé konkrétního bytu rušit ostatní obyvatele domu hlasitou hudbou. Po příjezdu hlídky byl v budově klid, přesto strážníci kontaktovali obyvatelku příslušného bytu, jež byla doma pouze se svým malým dítětem a nikoho nerušila. Po tomto zjištění hlídka odjela a o výsledku vyrozuměla oznamovatele.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here