Obyvatel Hradištní ulice kopal omylem v noci při návratu domů do dveří souseda

0
462
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 30. ledna před půl devátou ráno bylo strážníkům oznámeno, že u parku Republiky parkují některé automobily bez řádně zaplaceného parkovacího poplatku a další vozidla zde stojí v zóně zákazu stání mimo vyznačená parkovací místa a komplikují vyjetí ze soukromých pozemků majitelům tamních nemovitostí. Hlídka informaci prověřila a poté na čtyři automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Nesprávně zaparkované auto v ulici Čs. partyzánů

V 10.26 hodin požádal o příjezd strážníků obyvatel ulice Čs. partyzánů, neboť před jeho domem nesprávně parkovalo cizí vozidlo, jež znemožnilo jeho vyjetí automobilem na komunikaci. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavil jeho majitel, jenž po vyřešení dopravního přestupku se strážníky s automobilem odjel.

Hlídka pomohla domů nechodící bezmocné ženě

Krátce před 14. hodinou se obrátila na strážníky s žádostí o pomoc žena, která se společně se svojí nechodící matkou vracela sanitním vozem z lékařského vyšetření, protože po příjezdu k jejímu domu bude třeba dotyčnou za asistence hlídky dopravit z vozidla do bytu. Strážníci tedy pacientku v přítomnosti její dcery v pořádku přepravili domů.

Bezohledné parkování taxislužby v Poděbradově ulici

V 16.52 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v prostoru autobusové zastávky v Poděbradově ulici parkuje bezohledně vozidlo taxislužby, jež komplikuje práci řidičům MHD. Na místo tedy vyjela hlídka, která zde už ale tento osobní automobil nezaregistrovala.

Muž ležící večer před panelákem ve Fibichově ulici

Večer po půl deváté byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde před panelovým domem žena zaregistrovala na chodníku ležícího muže. Po příjezdu hlídky se dotyčný orientoval, vstal a odešel domů.

Obyvatel Hradištní ulice kopal omylem do dveří souseda

Čtyřicet jedna minut po půlnoci kontaktoval strážníky obyvatel Hradištní ulice s tím, že do dveří jeho bytu právě někdo kope. Strážníci před dveřmi bytu oznamovatele zastihli jeho souseda, jenž při návratu domů popletl patro a v domnění, že stojí u svého bytu, dožadoval se tímto způsobem vstupu dovnitř. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Strážníci vykázali v noci z restaurace agresivního hosta

Chvíli po jedné hodině v noci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde se měl v místní diskotéce zdržovat agresivní host. Hlídka po příjezdu tohoto muže ze Skutče z restaurace vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here