Přestupková komise bude řešit hádku mezi pejskaři v sídlišti Na Větrníku

0
534
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 1. února po deváté ráno vyjeli strážníci do ulice Bohuslava Martinů, odkud občan poukázal telefonicky na to, že tam parkují nesprávně automobily. Hlídka proto po příjezdu umístila za stěrače pěti vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

Muž přišel do služebny odevzdat nalezenou peněženku

Přesně v 19 hodin se do služebny městské policie na Resselově náměstí dostavil muž a odevzdal strážníkům nalezenou pánskou peněženku s doklady a platebními kartami. Hlídka nález převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Hádka pejskařů v sídlišti Na Větrníku o způsob venčení

O čtrnáct minut později byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde ženu během venčení psa slovně napadli dva mladíci, kteří také venčili psa, avšak bez vodítka. Hlídka tedy událost zadokumentovala a následně spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Vozidla taxislužby nesprávně couvající v jednosměrce

Před jednou hodinou v noci bylo oznámeno na linku 156, že některá vozidla taxislužby nesprávně couvají do jednosměrné ulice na Resselově náměstí. Hlídka informaci prověřila, avšak žádný automobil zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here