Strážníci s policisty zasahovali v noci u rvačky v sídlišti U Stadionu

0
476
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 31. ledna po 13. hodině bylo oznámeno na linku 156, že na jedné z autobusových zastávek v Novoměstské ulici parkuje neoprávněně osobní automobil. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

U Vestce ležely plechy, které spadly z projíždějícího auta

Ve 13.40 hodin byli strážníci přivoláni do Dašické ulice, kde u odbočky do Vestce ležely u komunikace plechy. Hlídka po příjezdu na místě shledala, že tyto předměty odstranili z okolí silnice pracovníci SÚS Pardubického kraje, a dále, že událost plechů spadlých z projíždějícího automobilu řeší už Policie ČR.

Vyvrhnuté zvířecí vnitřnosti u Vestce. Šlo o divočáka

V 16.22 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že během vycházky se svým psem zaregistroval v polích nedaleko Vestce vyvrhnuté zvířecí vnitřnosti. Hlídka tyto části divokého prasete vyzvedla a poté je předala veterinární klinice k odborné likvidaci. O nálezu byl vyrozuměn člen příslušného mysliveckého sdružení.

Nalezená peněženka mohla být vrácena majitelce

Po 18. hodině požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba kontaktovat muže, jenž právě oznámil, že na autobusovém nádraží v ulici Čs. armády nalezl peněženku. Hlídka tedy od muže nález převzala a následně peněženku i s obsahem předala její majitelce.

Strážníci s policisty řešili rvačku v sídlišti U Stadionu

V 01.08 hodin se na strážníky opět obrátil s žádostí o pomoc operační důstojník Policie ČR, neboť policisté, kteří vyjeli řešit fyzické napadení v jednom z bytů v sídlišti U Stadionu, žádali během zákroku asistenci strážníků. Hlídka se tedy dostavila na místo, kde postupovala podle dispozic policistů.

Ve vozidle taxi usnul zákazník. Musela ho vzbudit hlídka

O sedm minut později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Masarykovo náměstí, kde ve vozidle taxislužby usnul zákazník, jehož řidič nedokázal probudit. Hlídka tedy po příjezdu dotyčného probudila. Ten vzápětí uhradil útratu a s vystavenou účtenkou následně odešel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here