Vyloupená chatka a zahradní domek v zahrádkářských koloniích na Ploché dráze a Na Bělidle v jediný den

0
585
Foto: Pixabay.com

V neděli 2. února před 15. hodinou se do služebny městské policie dostavil občan, aby oznámil, že u chatky svého souseda, jež se nachází v zahrádkářské kolonii na Ploché dráze, shledal rozbitou skleněnou okenní tabuli. Muž dodal, že nedokáže odhadnout, zda k poškození došlo vlivem povětrnostních podmínek, nebo zda se do objektu někdo oknem vloupal. Hlídka informaci na místě prověřila a vzhledem k tomu, že vyvstalo důvodné podezření, že došlo ke spáchání trestného činu, byla přivolána Policie ČR, jež událost převzala do své kompetence.

Personál restaurace zamkl hosta, který neuhradil dluh

Po 17. hodině oznámil na linku 156 host z restaurace v Husově ulici, že zde byl personálem uzamčen, aby nemohl podnik opustit, dokud neuhradí dluh, který v restauraci údajné má. Hlídka v podniku po příjezdu shledala, že dotyčný již dlužnou částku personálu uhradil a poté v pořádku odešel pryč.

V Havlíčkově ulici pobíhal retrívr bez dozoru majitele

Ve 21.19 hodin byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde měl volně pobíhat retrívr bez majitele. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

Vyloupený zahradní domek v kolonii Na Bělidle

Několik minut před šestou ráno kontaktoval strážníky muž s informací, že došlo ke vloupání do jeho zahradního domku v zahrádkářské kolonii Na Bělidle. Protože strážníci u tohoto objektu shledali poškozené zámky a vše nasvědčovalo tomu, že tam byl spáchán trestný čin, byli přivoláni policisté, kteří událost převzali k šetření.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here