Petr Čapek: Čistota Chrudimě je katastrofická

2
610
Ilustrační foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 30. ledna jsem navštívil chrudimskou pobočku Klubu seniorů ČR. Bylo to velice pěkné a obohacující setkání, které mělo své vyvrcholení v diskuzi o městě Chrudim. Mnoho zdejších patriotů z řad seniorů se shodlo na tom, že je naše město už po mnoho let špinavé a neudržované, přestože si nechá říkat „Zdravé město“.

Mnoho zúčastněných si stěžovalo na to, že je současná čistota města také na nízké úrovni. Osobně jsem si tedy poté prošel část města a u Divadla Karla Pippicha si sám pro sebe říkal, jestli chodím skutečně po dlažbě nebo po vajglech… Je však mnoho dalších zákoutí ve městě, které jsou v nepořádku a zasloužily by si opravdový úklid. Jsem proto velice rád, že mi naši senioři otevřeli oči a naučili mě dívat se více kolem sebe.

A co je hlavní: protože má naše místní organizace ČSSD svého zástupce v dozorčí radě Technických služeb Chrudim, budu jej o této skutečnosti informovat, aby se pokusil zjednat nápravu.

Mgr. Petr Čapek, předseda MO ČSSD Chrudim 1

Foto: Petr Čapek
Foto: Petr Čapek
Foto: Petr Čapek

2 KOMENTÁŘE

  1. A co výchova? Nemyslím domluvou ale pokutou. Kde není žalobce, není soudce. Takže se bude dál jezdit rychle, blízko, psi budou kadit na chodníku a kuřáci se budou stále chovat jako hovada. O obalech od sušenek a cigaret ani nemluvim.

  2. Veřejný dotaz: čí jsou vajgly na Šancích u lampy cestou od parkoviště? Tam musí být pravidelně nějaká schůze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here