Muž si stěžoval strážníkům, že jeho matku někdo opil. Přivolal i lékaře

0
415
Foto: Pixabay.com

V úterý 4. února v 9.51 hodin kontaktovala strážníky pracovnice supermarketu v ulici SNP s tím, že v jejich prodejně byla nalezena platební karta. Hlídka tedy předmět vyzvedla a odevzdala jej od oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Upozornění na automobil parkující přímo v křižovatce

Po 15. hodině byli strážníci přivoláni do Rooseveltovy ulice, kde přímo v křižovatce parkoval automobil. Před příjezdem hlídky však vozidlo odjelo.

Muž si stěžoval strážníkům, že jeho matku někdo opil

V 18.21 hodin oznámil na linku 156 obyvatel Tyršova náměstí, že jeho matku ve vyšším věku někdo opil a požádal o příjezd strážníků. Hlídka se dostavila do bytu oznamovatele, kde jednala s touto ženou, která známky požití alkoholu nevykazovala. Protože se jejímu synovi i přesto zdravotní stav jeho matky nezdál v pořádku, uvedl, že přivolá lékařskou pomoc.

Tři parkovačky po upozornění v sídlišti Na Větrníku

O tři minuty později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, kde parkovaly automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka proto na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Muž v nouzi uvedl, že momentálně nemá kde bydlet

V 19.09 hodin upozornil strážníky občan na to, že před supermarketem na Palackého třídě zaregistroval muže v nouzi a vzhledem k aktuálnímu počasí pojal obavu o jeho zdraví. Hlídka tohoto místního obyvatele kontaktovala a on uvedl, že momentálně nemá kde bydlet, proto mu strážníci doporučili, aby využil ubytování v azylovém domě.

Nedovolené parkování v Čáslavské a Malecké ulici

Před půl osmou večer bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že v prostoru autobusové zastávky v Čáslavské ulici parkuje neoprávněně osobní automobil, a dále, že v křižovatce ulic Družstevní a Malecká stojí vozidla v křižovatce. Hlídka uvedená místa prověřila a následně za stěrače celkem tří automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here