Mladá žena měla obavy o život svého přítele. Poslal jí smsku, v níž hrozil, že se propíchne nožem

0
550
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 6. února před osmou ráno byli strážníci přivoláni na vlakové nádraží v ulici Čs. armády, kde výpravčí zaregistroval odloženou použitou injekční stříkačku. Hlídka po příjezdu předmět vyzvedla a následně jej odevzdala k odborné likvidaci.

Zadržený zloděj odešel z prodejny s pokutou

V 9.21 hodin obdrželi strážníci oznámení o krádeži zboží v supermarketu v ulici SNP. Místní podezřelý muž se ke svému úmyslnému jednání přítomné hlídce doznal a ta s ním vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené zboží bylo poté v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Nesprávně zaparkovaná dodávka na Žižkově náměstí

Přesně ve 14 hodin kontaktoval strážníky během pochůzkové činnosti občan s tím, že na Žižkově náměstí zaregistroval nesprávně zaparkovaný dodávkový automobil, jenž tam stál takovým způsobem, že majiteli vyhrazeného parkovacího místa znemožnil zaparkovat vozidlo. Hlídka provedenou lustrací dodávkového automobilu zjistila jeho majitele a kontaktovala jej. Po chvíli se dotyčný dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku se strážníky své vozidlo přeparkoval.

Mladá žena měla obavy o život svého přítele

V 16.22 hodin požádala o pomoc strážníky mladá žena, která pojala obavu o život a zdraví svého přítele poté, co na svůj mobilní telefon obdržela jeho fotografii s nožem v ruce, přičemž na její následné telefonáty již nereagoval a hovory nepřijal. Strážníci se společně s oznamovatelkou dostavili do místa bydliště jejího přítele, kde jednali s jeho matkou i s ním. Protože během šetření vyšlo najevo, že je dotyčný v pořádku a po vypití alkoholu tímto způsobem jen žertoval se svou přítelkyní, hlídka všechny zúčastněné osoby poučila a poté odjela.

Strážníci zadrželi na balkóně kostela partu výrostků

V 18.34 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v Michalském parku zdržuje skupina mládeže, která vystoupila na balkón kostela, kde se chovala hlučně. Strážníci na místě zastihli sedm mladistvých osob, které se nacházely v prostoru venkovní kazatelny, kde poslouchaly hudbu. Tito lidé museli nejprve uklidit odpadky, které se zde nacházely, a poté je odsud hlídka vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here