Tři opilci přeběhli v Čáslavské ulici těsně před jedoucím automobilem

0
443
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 5. února v 8.23 hodin kontaktoval strážníky s žádostí o pomoc řidič, jenž zaparkoval svůj automobil na parkovišti u zdravotnického zařízení na Palackého třídě a následně nemohl s vozidlem odjet, jelikož mu v tom bránil cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Po příjezdu strážníků se k tomuto vozidlu dostavil jeho majitel, jenž po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou s automobilem odjel.

Nalezený občanský průkaz v Čáslavské ulici

Po 16. hodině oznámil na linku 156 mladý muž, že v Čáslavské ulici nalezl cizí občanský průkaz. Hlídka tedy nález od oznamovatele převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Poškozená dopravní značka v sídlišti Na Větrníku

V 19.49 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, kde u jedné z dopravních značek občan zaregistroval její poškození. Hlídka informaci prověřila a vzhledem k tomu, že dopravní značku shledala vyvrácenou, zanesla tuto skutečnost do knihy závad.

Tři opilci přeběhli těsně před jedoucím automobilem

Ve 20.14 hodin informoval strážníky řidič autobusu o tom, že během jízdy Čáslavskou ulicí přeběhly komunikaci těsně před jeho vozidlem tři podnapilé osoby, oblečené do tmavého oblečení, a málem tak došlo k neštěstí. Hlídka prověřila uvedenou ulici a následně i celou lokalitu, avšak tyto lidi tam nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here