Český statistický úřad bude v Chrudimi zjišťovat životní podmínky domácností

0
115
Foto: Pixabay.com

Český statistický úřad (ČSÚ) bude na území města Chrudim, konkrétně v Topolské ulici, v období od 1. února do 24. května 2020 provádět statistické šetření s názvem Životní podmínky 2020.

Jedná se o šetření, které získává informace o bydlení, pracovní aktivitě a názorech na životní podmínky domácností. Šetření probíhá každoročně a týká se území celé České republiky. Zjišťování se stejným obsahem se koná v dalších 33 evropských zemích a jeho smyslem je dlouhodobě získávat srovnatelná data o sociální situaci jejich obyvatel.

Tazatel Českého statistického úřadu se při návštěvě náhodně vybraných domácností prokáže průkazem tazatele ČSÚ, průkazem zaměstnance Českého statistického úřadu a případně svým občanským průkazem. Oprávněnost návštěvy tazatele je možno ověřit na internetových stránkách ČSÚ v odkaze Ověření tazatele, dále na pracovišti KS ČSÚ v Pardubicích na telefonním čísle 466 743 445.

Více informací k šetření lze získat v odkazu zde: https://www.czso.cz/csu/vykazy/vyberove_setreni_prijmu_a_zivotnich_podminek_domacnosti.

Autor: Aleš Prokopec

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here