Střepy na parapetu opuštěného domu v Poděbradově ulici ohrožovaly chodce. Strážníci prostor ohraničili

0
330
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 11. února po deváté ráno byli strážníci přivoláni na Masarykovo náměstí, kde občan zaregistroval nezajištěný rozvaděč elektrické energie. Hlídka proto rozvaděč zajistila a o události telefonicky informovala poruchovou linku příslušné energetické společnosti, aby zajištění rozvaděče následně prověřila.

Kryt od lampy veřejného osvětlení se válel na zemi

O tři minuty později bylo oznámeno na linku 156, že poblíž zařízení pro seniory v ulici Strojařů leží na zemi kryt od lampy veřejného osvětlení. Hlídka informaci na místě prověřila a poté vyrozuměla příslušného pracovníka Technických služeb Chrudim, jenž učiní potřebné kroky.

Střepy na parapetu opuštěného domu ohrožovaly chodce

V 18.22 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Poděbradovy ulice, kde žena zaregistrovala na okenním parapetu opuštěného domu skleněné střepy. Protože se parapet nacházel v prvním patře budovy, oznamovatelka se obávala, aby střepy při pádu na zem nezranily kolemjdoucí osoby. Vzhledem k tomu, že majitele domu se strážníkům nepodařilo v danou chvíli kontaktovat, hlídka prozatím v okolí budovy vytýčila nebezpečný prostor, do kterého z bezpečnostních důvodů zakázala vstup. Událost byla dořešena během následujícího dne.

Zloděj utekl z chrudimského supermarketu neznámo kam

Před 19. hodinou kontaktovala strážníky pracovnice ostrahy supermarketu v ulici SNP s tím, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Vzhledem k tomu, že strážníci po příjezdu obdrželi informaci, že neznámý pachatel přestupku proti majetku ihned po činu ze supermarketu utekl neznámo kam, hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál následně postoupila k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here