Žena se nemohla několik dní dovolat své známé v Chrudimi a měla strach o její život

0
465
Foto: Pixabay.com

V pondělí 10. února v 9.30 hodin kontaktoval strážníky občan s informací, že se v ulici Strojařů uvedlo samovolně do pohybu zaparkované vozidlo, jež popojelo do vozovky, kde zůstalo stát. Hlídka provedenou lustrací tohoto automobilu zjistila jeho majitele, jenž se vzápětí dostavil na místo a s vozidlem odjel.

Uvolněné plastové díly silničního ostrůvku vlivem větru

Přesně ve 13 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, protože bylo třeba prověřit oznámení o tom, že se v ulici SNP vlivem silného větru uvolnily plastové díly silničního ostrůvku a zasahují do jízdního pruhu. Hlídka tedy tyto části umístila do bezpečné polohy a poté vzhledem k nefunkčnosti některých spojek plastových dílů kontaktovala příslušného správce, jenž přislíbil zjednat nápravu.

Žena se nemohla několik dní dovolat své známé

Ve 13.20 hodin se na strážníky obrátila žena, která se předtím několik dnů marně pokoušela dovolat své známé z Chrudimi a pojala obavu o její život a zdraví. Strážníci se tedy pokusili ženu kontaktovat v místě bydliště, avšak neúspěšně. Dotázaní sousedé v domě hlídce uvedli, že tuto sousedku asi přibližně týden neviděli. Strážníci následně kontaktovali jejího syna a učinili dotaz v místní nemocnici, zda ji nehospitalizovali. Před 15. hodinou se dotyčná v pořádku dostavila do svého bydliště, proto hlídka mohla následně vyrozumět oznamovatelku o tom, že její známá je v pořádku.

Parkovačka za stání na autobusové zastávce

Před šestou ráno bylo oznámeno na linku 156, že se v prostoru autobusové zastávky v Poděbradově ulici nachází odstavený osobní automobil. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here