Skupinka mladých lidí demolovala v ulici Strojařů auto. Je z něj teď autovrak

0
953
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 27. února před sedmou ráno obdrželi strážníci telefonické oznámení o uhynulém psovi na silnici v Topolské ulici. Hlídka tedy psa vyzvedla a dopravila do areálu Technických služeb Chrudim, kde byl prozatím uložen do speciálního mrazicího boxu. Následně bylo zvíře předáno k odborné likvidaci.

Potyčka mezi mužem a ženou ve Škroupově ulici

V 10.51 hodin byli strážníci přivoláni do Škroupovy ulice, kde na společné chodbě bytového domu došlo k potyčce mezi mužem a jeho družkou. Hlídka po příjezdu obě osoby kontaktovala a vyzvala je k podání vysvětlení. Protože nikdo z dvojice nebyl během incidentu zraněn a oba lidé odmítli jakékoli další šetření události, strážníci je poučili a poté odjeli.

Nesprávné parkování u Obchodní akademie Chrudim

Po jedenácté dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že na Tyršově náměstí u budovy střední školy parkují nesprávně automobily. Strážníci na místě shledali dvě vozidla. Na jedno z nich byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče a s přítomným řidičem druhého automobilu vyřešila hlídka dopravní přestupek na místě.

Zloděj odešel ze supermarketu s pokutou od strážníků

O několik minut později vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde došlo v supermarketu ke krádeži zboží. Protože místní podezřelý mladý muž se ke svému úmyslnému jednání doznal, hlídka s ním vyřešila přestupek proti majetku na místě uložením pokuty.

Stížnost na obsazená parkovací místa pro invalidy

V 11.28 hodin upozornil strážníky občan na to, že na Masarykově náměstí parkují neoprávněně na vyhrazených parkovacích místech určených pro vozidla invalidů automobily bez příslušného označení. Hlídka informaci prověřila, avšak v uvedené době zde protiprávní jednání nezaregistrovala, jelikož všechna vozidla stojící na vyhrazených parkovacích místech byla řádně označena.

Skupinka mladých lidí demolovala v ulici Strojařů auto

O půl dvanácté dopoledne se do služebny strážníků dostavil muž a oznámil, že během uplynulé noci zpozoroval v ulici Strojařů skupinku mladých lidí, kteří zde demolovali zaparkovaný automobil, do něhož později všichni společně nastoupili a odjeli pryč. Protože oznamovatel během následujícího rána zaregistroval poškozené vozidlo zaparkované v sídlišti Na Rozhledně, pojal obavu, zda nebylo jeho majiteli odcizeno, a učinil oznámení. Hlídka provedenou lustrací automobilu zjistila, že dotyčné vozidlo nebylo odcizeno. Dále se strážníkům podařilo zjistit jeho majitele, kterého poté kontaktovali. Dotyčný muž z Kutné Hory telefonicky uvedl, že zmíněný automobil již před časem prodal muži z Nymburka. Protože se tohoto dalšího muže hlídce ve spolupráci s tamní policií nepodařilo kontaktovat, byl o výsledku vyrozuměn původní majitel z Kutné Hory, jenž přislíbil, že přijede do Chrudimi a ohledně svého bývalého vozidla učiní potřebné kroky, aby městu nepřibyla do seznamu autovraků další položka.

Parkovačka za stání na chodníku v Havlíčkově ulici

Patnáct minut po poledni byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde parkoval automobil na chodníku. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zákazníkovi vypadla z pod kabátu u pokladny uzenina

V 16.09 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v prodejně potravin ve Škroupově ulici vypadla u pokladny jednomu ze zákazníků zpod kabátu uzenina. Tento místní muž strážníkům uvedl, že výrobek zakoupil v jiné prodejně a své tvrzení doložil účtenkou. V tomto případě tedy hlídka přestupkové jednání neshledala a odjela.

Parkovačka za odstavení auta přímo v křižovatce

Po 18. hodině upozornil strážníky občan na nesprávně zaparkovaný automobil, jenž stál přímo v křižovatce ulic Opletalova a Na Valech. Hlídka tedy na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here