Dva zaběhnutí psi pronásledovali u slatiňanského hřebčína koně. Strážníci našli majitele a dali mu pokutu

0
374
Foto: Pixabay.com

Ve středu 4. března ve 12.50 hodin upozornila žena strážníky, že na stezce pod hradbami nedaleko Myší díry zaregistrovala na zemi odloženou injekční stříkačku. Hlídka tedy nález vyzvedla a následně jej odevzdala k odborné likvidaci.

Dvě dodávky stály ve Fibichově ulici v místě zákazu

Ve 13.34 hodin byli strážníci přivoláni k panelovému domu ve Fibichově ulici, kde parkovala dvě dodávková vozidla v místě, kam mají vjezd dopravní značkou zakázán. Hlídka na místě shledala tři automobily, na které umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dva psi pronásledovali koně u slatiňanského hřebčína

O několik minut později bylo telefonicky strážníkům oznámeno, že v ohradě u slatiňanského hřebčína pronásledují dva volně pobíhající psi koně. Po příjezdu hlídky se tato zvířata dala na útěk. Strážníci psy sledovali, a když po chvíli zaběhli do místa bydliště svého majitele, uložila mu hlídka pokutový příkaz za přestupek.

Stížnost na parkování auta na chodníku v ulici U Parku

Ve 14.20 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice U Parku, kde mělo parkovat vozidlo na chodníku. Hlídka informaci prověřila, avšak žádný nesprávně zaparkovaný automobil tam nezaregistrovala.

Parkovačka za obsazení vyhrazeného místa pro autobusy

Po 16. hodině oznámil občan prostřednictvím linky 156, že na vyhrazeném parkovacím místě, určeném výhradně pro autobusy, stojí neoprávněně osobní vozidlo. Hlídka tedy za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Lavičky potřísněné neznámou zapáchající tekutinou

V 17.15 hodin přivolal strážníky do Slatiňan místní občan, neboť lavičky umístěné ve společné kůlně obyvatel jejich domu někdo polil zapáchající tekutinou. Oznamovatel zároveň uvedl, že pojal podezření, že pachatelem může být jeho sousedka, se kterou má časté konflikty. Hlídka tedy ženu kontaktovala, ale ona uvedla, že do kůlny nikdy nechodí. Následně vyšlo najevo, že k polití laviček nedošlo a neznámou tekutinou byl pouze nepatrně potřísněn na nich umístěný polystyrén. Protiprávní jednání v tomto případě strážníci neshledali.

Obyvatel Filištínské ulice neměl kde zaparkovat své auto

Po půl sedmé večer kontaktoval strážníky držitel parkovací karty pro lokalitu Filištínské ulice s tím, že nemá kam zaparkovat svůj automobil, neboť zde na vyhrazených parkovacích místech parkují neoprávněně vozidla bez příslušného označení. Strážníci proto ulici prověřili a poté na dva automobily umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. S přítomnými řidiči dalších čtyř vozidel vyřešila hlídka dopravní přestupky na místě.

Zaběhnutý pes měl utíkat směrem k Janderovu

Ráno po půl čtvrté bylo oznámeno na linku 156, že okolo hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové běžel volně pobíhající pes, jenž směřoval k Janderovu. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak zvíře zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here