Proč lidé z Čáslavi přebývali v indiánském stanu na zahradě mateřinky v ulici Strojařů?

0
498
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 5. března v 7.05 hodin vyjeli strážníci do Medlešic, kde na autobusové zastávce spal muž bez domova. Hlídka po příjezdu tohoto muže, jenž nikam necestoval, odsud vykázala.

Auto řidičky znemožňovalo vyjetí z pozemku

Po půl deváté ráno se na strážníky obrátil obyvatel Dvořákovy ulice, neboť před vjezdem na jeho pozemek nesprávně parkoval cizí automobil, který mu znemožnil vyjetí vozidlem na komunikaci. Po příjezdu strážníků se k tomuto automobilu dostavila jeho řidička, která po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou své vozidlo přeparkovala.

Stížnost na parkování vozidel na autobusové zastávce

Ve 14.06 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde v prostoru autobusové zastávky měly neoprávněně parkovat osobní automobily. Hlídka informaci prověřila, avšak protiprávní jednání řidičů na uvedeném místě nezaregistrovala.

Proč lidé z Čáslavi přebývali v indiánském stanu?

O několik minut později obdrželi strážníci oznámení o nálezu cizích věcí, jež byly uloženy uvnitř indiánského stanu, který se nachází na zahradě Mateřské školy v ulici Strojařů. Hlídka v tomto obydlí shledala uložené vybavení pokoje a mezi nimi i doklady, patřící obyvatelům Čáslavi. Strážníci následně kontaktovali místní úřady, ubytovny i příslušné instituce v Čáslavi, aby se podařilo zjistit, kde se majitelé uložených věcí nachází a jaký měli důvod k tomuto jednání. To se prozatím nepodařilo zjistit, proto bude věc i nadále předmětem šetření městské policie.

Hlídka vykázala nevhodně se chovající bezdomovce

Ve 14.40 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v ulici K Presům zdržují dva bezdomovci, kteří se zde nevhodně chovají. Hlídka po příjezdu muže i ženu odsud vykázala.

Ležící místní bezdomovec v parku v Husově ulici

Po 18. hodině vyjeli strážníci do Husovy ulice, kde v parku ležel na zemi bezdomovec. Dotyčný místní muž po příjezdu hlídky vstal a posadil se na nedalekou lavičku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here