Opilý přítel se dožadoval po ženě tlučením na dveře svých dětí. Nakonec to vzdal

0
423
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 7. března po půl jedenácté dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že u Kopanického mlýna parkují automobily na zeleni. Hlídka tedy na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V Janderově byla odchycena zatoulaná fena labradora

Ve 13.50 hodin byli strážníci přivoláni do Janderova, kde žena během venčení svého psa odchytla volně pobíhající fenu labradora. Hlídka zvíře od ženy převzala a dopravila do útulku v Sečské ulici, kde fenu předala do péče přítomné pracovnice, jež podle čipu umístěného na těle zvířete pravděpodobně zjistí majitele.

Šest parkovaček po stížnosti občana ve Filištínské ulici

Ve 14.10 hodin upozornil strážníky na nesprávně zaparkované automobily ve Filištínské ulici. Hlídka tedy informaci prověřila a poté na šest vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Uhynulá kočka ve Vlčnově musela do speciálního boxu

O chvíli později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Vlčnova, kde u rybníku ležela na zemi uhynulá kočka. Hlídka proto zvíře vyzvedla a prozatím je uložila do speciálního mrazicího boxu, umístěného v areálu Technických služeb Chrudim, odkud bylo předáno k odborné likvidaci.

Dva zatoulaní psi v kolonii mezi Chrudimí a Slatiňany

Přesně v 15 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že v zahrádkářské kolonii mezi Chrudimí a Slatiňany volně pobíhají dva psi většího vzrůstu. Hlídka prověřila uvedené místo a následně i celou lokalitu, avšak tato zvířata nikde nezaregistrovala.

Zapáchající bezdomovec křičel na zákazníky prodejny

V 16.16 hodin oznámila na linku 156 ostraha supermarketu v ulici SNP, že se v jejich prodejně pohybuje zapáchající bezdomovec a křičí tam. Hlídka po příjezdu tohoto místního muže bez domova ze supermarketu vykázala.

Opilý přítel se dožadoval po ženě svých dětí

Před 19. hodinou požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení obyvatelky Hradištní ulice o tom, že na dveře jejího bytu tluče její přítel. Hlídka u příslušného bytu nikoho nezastihla, proto kontaktovala oznamovatelku. Žena uvedla, že její přítel, jenž byl pod vlivem alkoholu, už odešel pryč poté, co mu sdělila, že jejich děti může navštívit příští den, až bude střízlivý. Po tomto sdělení strážníci odjeli.

Bezdomovec nebyl schopen chůze, musel na záchytku

V 19.23 hodin informovala strážníky pracovnice supermarketu v ulici SNP, že u vchodu do jejich prodejny sedí bezdomovec, jenž není schopen samostatné chůze. Strážníci tohoto muže podrobili orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 2,11 promile alkoholu a poté jej dopravili k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl odvezen a předán do péče personálu.

Mládež v automobilu rušila hlasitou hudbou noční klid

Po jedné hodině v noci bylo oznámeno na tísňovou linku, že v křižovatce ulic Slovenská a Česká stojí zaparkovaný automobil, jehož posádku tvoří mládež, která uvnitř poslouchá hlasitou hudbu a ruší tím noční klid. Hlídka lidi přítomné v tomto vozidle poučila a s odpovědnou osobou vyřešila přestupek. Na místě byl poté klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here