Žena měla na oznamovatele vytáhnout nůž. Byl to však on, kdo se musel pakovat z bytu ve Fortenské ulici

0
148
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 8. března v 9.42 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně parkujících automobilech v ulici Bohuslava Martinů, kde stála vozidla na chodníku a na zeleni. Hlídka zde po příjezdu umístila na šest automobilů výzvy pro nepřítomné řidiče.

Asistence strážníků u nehody na Palackého třídě

O několik minut později přijeli strážníci během hlídkové činnosti k dopravní nehodě na Palackého třídě. Hlídka zajistila místo události a poté usměrňovala provoz do příjezdu hasičů a policistů, kteří dopravní nehodu šetřili.

Žena měla na oznamovatele vytáhnout nůž

V 15.02 hodin oznámil na linku obyvatel Fortenské ulice, že je fyzicky napadán svojí přítelkyní, jež vzala do ruky nůž. Po příjezdu strážníkům oznamovatel upřesnil, že napaden nebyl a pouze se obával o život a zdraví své přítelkyně poté, co s nožem v ruce odešla na toaletu, kde se uzamkla. Žena, jež nejevila známky požití alkoholu ani psychickou poruchu, tvrzení svého přítele vyvrátila a požádala hlídku, aby jej z bytu vykázala, neboť o jeho další přítomnost už nestojí. Protože měl muž trvalé bydliště hlášené na jiné adrese, strážníci jej vyzvali, aby žádosti své přítelkyně vyhověl. Dotyčný následně ženě vrátil klíče od jejího bytu a odešel pryč.

Bezdomovec vracející se ze záchytky ohrožoval motoristy

Po 18. hodině byli strážníci přivoláni na silnici vedoucí z Medlešic do Chrudimi, kde se nebezpečně pohyboval chodec. Hlídka na této komunikaci zastihla místního muže bez domova, jenž se pěšky vracel z pobytu na záchytné stanici v Pardubicích. Strážníci jej tedy poučili, jak se má jako chodec chovat, aby neohrozil bezpečnost silničního provozu.

Hledaná dívka byla večer nalezena v Čáslavské ulici

Ve 21.15 hodin požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo třeba společně pátrat po dívce, jež svévolně opustila zdejší dětský domov. Strážníci prověřili ulice města, až dotyčnou slečnu zpozorovali v Čáslavské ulici, kde následně společně s ní vyčkali na příjezd policie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here