V restauraci Kateřina měli problémy s agresivním hostem. Musel být spoután a odvezen na záchytku

0
559
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 10. března po sedmé ráno volal na linku 156 obyvatel Fibichovy ulice s tím, že někdo během uplynulé noci znečistil karoserii jeho vozidla zaparkovaného na parkovišti v Husově ulici kečupem a vyjetým motorovým olejem. Hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál následně postoupila k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Odhozená injekční stříkačka v ulici Čs. partyzánů

V 7.58 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde žena v křoví zaregistrovala odloženou injekční stříkačku. Hlídka tedy předmět vyzvedla a poté jej odevzdala k odborné likvidaci.

Autojeřáb skládající břemena měl blokovat komunikaci

V 9.10 hodin informoval občan strážníky o tom, že v Píšťovech na komunikaci skládá autojeřáb břemena, čímž učinil komunikaci pro ostatní vozidla neprůjezdnou. Hlídka informaci prověřila, avšak zmíněný autojeřáb zde nezaregistrovala.

Strážníci hledali ve směru na Topol zraněného dravce

Přesně o půl desáté dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na silnici vedoucí z Chrudimi do Topole, kde občan zaregistroval v příkopu poraněného dravého ptáka. Hlídka prověřila uvedenou trasu, avšak s negativním výsledkem.

Na Kopanici ležel muž ze Slatiňan. Strážníci ho vzbudili

Ve 13.52 hodin se na strážníky obrátil občan s tím, že Na Kopanici zaregistroval ležícího muže. Po příjezdu strážníků tento obyvatel Slatiňan vstal a v pořádku odešel pryč.

V restauraci Kateřina měli problémy s agresivním hostem

Před 17. hodinou oznámila na linku 156 obsluha z restaurace v Havlíčkově ulici, že v jejich podniku došlo k problému s podnapilým zákazníkem. Hlídka tohoto zjevně opilého muže podrobila orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 2,88 promile alkoholu. Vzhledem k jeho vzrůstající agresi byli strážníci nuceni vůči němu použít donucovacích prostředků a přiložit mu na ruce pouta. Poté byl muž dopraven k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékařka rozhodla o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl přepraven a předán do péče personálu stanice.

Poraněná sova putovala z Topole do služebny strážníků

Ve 20.45 hodin byli strážníci přivoláni do místní části Topol, kde místní obyvatel zaregistroval na trávě poraněnou sovu. Hlídka po příjezdu zvíře od muže převzala a dopravila do služebny, kde si je po telefonické domluvě převzal do péče pracovník záchranné stanice v Pasíčkách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here