Porouchaný náklaďák zablokoval kruhovou křižovatku u Chrudimské nemocnice

0
531
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 12. března v 9.03 hodin vyjížděla hlídka k muži, který použil tísňové tlačítko. Následnou kontrolou bylo zjištěno, že muž tlačítko zmáčkl omylem a k žádnému ohrožení zdraví v tomto případě nedošlo.

Strážníci hledali psy mezi Chrudimí a místní částí Topol

Krátce po půl desáté dopoledne prověřovala hlídka oznámení o dvou volně pobíhajících psech, kteří se měli nacházet na poli mezi Chrudimí a místní části Topol. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, avšak žádné psy nenašli.

Nákladní vozidlo zablokovalo u nemocnice „kruhák“

V 13.46 hodin volal muž na linku 156 s tím, že je na kruhovém objezdu u nemocnice porouchané nákladní vozidlo, které znemožňuje průjezd ostatním vozidlům. Po příjezdu hlídky na místo bylo již vozidlo odtahováno jiným nákladním vozidlem.

Další zaběhnutý pes, tentokrát v ulici V Tejnecku

Po druhé odpoledne prověřovali strážníci další oznámení o volně pobíhajícím psovi, tentokrát mělo jít o malého psa v ulici V Tejnecku. I zde však provedenou kontrolou nebyl žádný volně pobíhající pes nalezen.

Zloděj utekl z Penny marketu ve Václavské ulici

Následně se hlídka přesunula do prodejny Penny Market ve Václavské ulici, kde došlo ke krádeži zboží, pachatel však z prodejny utekl. Hlídka na místě případ zadokumentovala a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Na Školním náměstí spadla na chodník velká větev

V 17.50 hodin přijala hlídka oznámení, v němž muž uvedl, že na Školním náměstí spadla na chodník velká větev. Strážníci větev odtáhli mimo chodník a následně prostřednictvím Technických služeb Chrudim zajistí její odklizení.

Další stížnost občana na parkování ve Filištínské ulici

V 19.46 hodin volal muž na linku 156 s tím, že ve Filištínské ulici parkují neoprávněně vozidla na místech vyhrazených pro držitele parkovacích karet. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here