Opilec se domáhal i přes zákaz vstupu do benzinky v Dašické ulici. Skončil v poutech a potom na záchytce

0
308
Foto: Pixabay.com

V pátek 13. března po osmé ráno informovala ostraha supermarketu v ulici SNP strážníky o tom, že do jejich prodejny opakovaně vběhl pes, jehož majitel se nikde v okolí nenachází. Strážníci tedy zvíře v supermarketu převzali a dopravili do útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce. Během dopoledne se do tohoto zařízení dostavil majitel psa z Chrudimi a po vyřešení přestupku s hlídkou své zvíře odvedl.

Nedorozumění mezi dvěma řidiči ve Vrchlického ulici

Přesně v deset dopoledne byli strážníci přivoláni do Vrchlického ulice, kde došlo k nedorozumění mezi dvěma řidiči automobilů. Po příjezdu hlídky si oba muži vše v klidu vzájemně vyříkali a v dobrém se rozešli. Ani jeden z nich po strážnících nežádal šetření předchozího nedorozumění, proto hlídka odjela.

Stížnost na způsob parkování u Kopanického mlýna

V 16.32 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u Kopanického mlýna parkují nesprávně některé automobily. Hlídka informaci prověřila, avšak přestupkové jednání řidičů zde nezaregistrovala.

Uvolněné plasty na kruhové křižovatce v ulici SNP

V 19.35 hodin kontaktoval strážníky občan s upozorněním, že u okružní křižovatky v ulici SNP zasahují uvolněné plastové silniční ostrůvky do komunikace. Hlídka po příjezdu tyto díly umístila na původní místo.

Agresivní pacient z Opatovic na chirurgickém příjmu

Ve 22.56 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Václavské ulice, kde se ve zdravotnickém zařízení na chirurgickém příjmu nacházel agresivní pacient. Po příjezdu strážníků byl muž z Opatovic již klidný, přesto hlídka z preventivních důvodů setrvala v jeho blízkosti do příjezdu přivolaných policistů, kteří následně realizovali jeho převoz do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích.

Opilec se domáhal vstupu do benzinky. Skončil v poutech

Po jedné v noci se obrátila na strážníky s žádostí o pomoc obsluha čerpací stanice v Dašické ulici, kde v tu dobu probíhal prodej zboží pouze přes výdejní okénko, neboť jeden z jejich zákazníků se tlučením do dveří obchodu domáhal vstupu do prodejny. Strážníci tohoto viditelně podnapilého muže podrobili orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou 2,41 promile alkoholu. Jelikož dotyčný na výzvu hlídky nemohl žádným způsobem prokázat svoji totožnost, byl poučen, že bude předveden na Policii ČR k jejímu zjištění. Vzhledem k tomu, že jeho agresivita vzrůstala a snažil se zaútočit na strážníky, byla hlídka nucena ho spoutat. Následně byl tento člověk dopraven na Policii ČR v Chrudimi, kde byla zjištěna jeho totožnost. Poté strážníci tohoto obyvatele Prachovic odvezli do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam jej strážníci dopravili a v pořádku předali do péče personálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here