Správní orgán se bude zabývat pohybem zákazníků uvnitř restaurace v Havlíčkově ulici

0
759
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 17. března v 7.38 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o bezdomovcích, kteří se bezdůvodně zdržovali v čekárně vlakového nádraží v ulici Čs. armády a nevhodně se tam chovali. Hlídka po příjezdu tyto osoby odsud vykázala.

Stížnost na parkování v křižovatce v sídlišti Na Rozhledně

Před půl devátou ráno byli strážníci přivoláni do sídliště Na Rozhledně, kde měly přímo v křižovatce parkovat automobily. Hlídka uvedené místo prověřila, avšak protiprávní jednání řidičů zde nezaregistrovala.

Strážníci museli rozehnat osoby popíjející alkohol

V 9.51 hodin oznámil občan na linku 156, že se u čerpací stanice v Dašické ulici srocují osoby, jež tam popíjejí alkohol. Před příjezdem strážníků se tito lidé rozešli.

Labuť na parkovišti u Penny marketu v ulici Obce Ležáků

Po půl dvanácté dopoledne informovala strážníky žena o tom, že se na parkovišti u supermarketu v ulici Obce Ležáků pohybuje labuť. Hlídka zvíře zaregistrovala na travnaté ploše nedaleko prodejny, kde však neohrožovalo sebe ani bezpečnost silničního provozu.

Injekční stříkačka v kanálové vpusti v ulici U Parku

Ve 14.19 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice U Parku, kde občan zaregistroval v kanálové vpusti injekční stříkačku. Hlídka na místě tento předmět bez jehly zpozorovala, avšak mřížku kanálové vpusti se strážníkům nepodařilo uvolnit, aby bylo možné injekční stříkačku vyzvednout.

Upozornění na zákazníky vcházející do restaurace

Před 17. hodinou upozornil strážníky občan na to, že v jedné z restaurací v Havlíčkově ulici vstupují zákazníci přímo do vnitřních prostor tohoto podniku, aby zde zakoupili alkohol, který následně společně konzumují venku před restaurací. Strážníci ale uvnitř podniku v uvedené době žádného ze zákazníků nezastihli, avšak venku se nacházelo sedm lidí, popíjejících zakoupené pivo. Hlídka situaci zadokumentovala, zjistila totožnosti přítomných zákazníků i personálu restaurace a věc následně postoupí k řešení příslušnému orgánu.

Spuštěný alarm v Radoušově ulici uprostřed noci

Před půl druhou v noci se na strážníky telefonicky obrátil majitel nemovitosti v Radoušově ulici s tím, že obdržel signál o narušení budovy nepovolanou osobou, avšak momentálně je mimo Chrudim, proto požádal o vizuální kontrolu nemovitosti hlídku. Strážníci uvedenou budovu zvenčí prověřili, avšak protiprávní jednání neshledali. O zjištěných skutečnostech byl majitel budovy telefonicky vyrozuměn.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here