Mládež, lidé na lavičce a nakupující v chrudimském supermarketu bez ochranných roušek

0
349
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 19. března v 7.44 hodin bylo oznámeno na linku 156, že přímo v křižovatce ulic Vrchlického a Koželužská stojí nákladní automobil, z něhož je skládán materiál. Hlídka informaci prověřila, avšak uvedené vozidlo zde nezaregistrovala.

Lidé na lavičce bez zakrytého nosu a úst

Po desáté dopoledne byli strážníci přivoláni k domu na Palackého třídě, kde měli na lavičce sedět lidé bez zakrytého nosu a úst. Hlídka na místě však nikoho nezastihla.

Zásobovací auto na čas zneprůjezdnilo Štěpánkovu ulici

V 11.13 hodin obdrželi strážníci oznámení o automobilu, jenž nesprávně parkoval ve Štěpánkově ulici a učinil zdejší komunikaci neprůjezdnou. Hlídka v ulici shledala vozidlo zásobující místní prodejnu, jež po vyložení nákladu neprodleně odjelo.

U Penny marketu někdo odložil pytel plný hraček

O několik minut později vyjeli strážníci k supermarketu v ulici Obce Ležáků, kde ležel na parkovišti odložený pytel naplněný dětskými hračkami. Po telefonické domluvě odstranili věci z parkoviště pracovníci Technických služeb Chrudim.

Do supermarketu vstoupil muž bez zakrytého nosu a úst

Ve 13.22 hodin se na strážníky obrátila pracovnice supermarketu v ulici SNP s tím, že do prodejny vstoupil zákazník bez zakrytého nosu a úst. Po příjezdu strážníků vyšlo najevo, že dotyčný před nákupem zboží opomenul použít ochranný prostředek. Vrátil se tedy ke svému vozidlu na parkoviště a do prodejny se poté opět vrátil, tentokrát již vybaven rouškou.

U městské ubytovny v Tovární ulici se měli srocovat lidé

Před 14. hodinou byli strážníci přivoláni k městské ubytovně v Tovární ulici, kde se srocovali lidé. Hlídka na místě, ani v okolí však nikoho nezastihla.

Mládež bez ochranných roušek ve vnitrobloku domu

V 15.29 hodin upozornila strážníky žena na to, že ve vnitrobloku ve Sladkovského ulici posedává mládež bez ochranných roušek. Hlídka ani zde již nikoho nezastihla.

Auto s otevřeným okénkem ve Sladkovského ulici

V 17 hodin vyjeli strážníci opět do Sladkovského ulice, kde tentokrát parkoval automobil s otevřeným okénkem a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Hlídka provedenou lustrací zjistila společnost, v jejímž majetku je zmíněné vozidlo a poté kontaktovala jejího jednatele, jenž přislíbil neprodlené zajištění služebního automobilu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here