Zákaznice České pošty na Resselově náměstí zkolabovala. Odvezla ji záchranka

0
770
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 20. března v 10.10 hodin kontaktoval strážníky obyvatel místní části Topol s tím, že v jejich bytovém domě pracují dělníci, kteří nemají zakrytá ústa a nos. Hlídka v budově zastihla řemeslníka, jenž poté na základě jejího upozornění použil k ochraně své i ostatních osob respirátor.

V příkopu u silnice z Tuněchod do Úhřetic měl ležet muž

V 10.56 hodin byli strážníci přivoláni na silnici vedoucí z Tuněchod do Úhřetic, kde měl v příkopu ležet zřejmě podnapilý muž. Hlídka komunikaci prověřila, avšak s negativním výsledkem.

Strážníci rozpustili srocení lidí v ulici Přemysla Otakara

Před půl dvanáctou dopoledne upozornil strážníky občan na to, že se v ulici Přemysla Otakara srocují místní obyvatelé. Hlídka v ulici zastihla skupinku mladých lidí, které poučila. Poté se mládež rozešla.

Zákaznice pošty na Resselově náměstí zkolabovala

Pět minut po poledni se na strážníky obrátila s žádostí o pomoc pracovnice České pošty na Resselově náměstí, jelikož se v jejich budově nacházela zákaznice, jež vzhledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu nebyla sama schopná poštu opustit. Hlídka s ohledem na zdravotní stav ženy přivolala na místo záchranku, jejíž posádka ženu přepravila sanitním vozem k ošetření do nemocnice.

Šest osob popíjejících ve Slatiňanech pivo na veřejnosti

V 17.09 hodin bylo oznámeno na linku 156, že ve Slatiňanech u jedné z restaurací posedávají zákazníci. Hlídka zde zastihla šest osob, které náležitě poučila, a ty se následně rozešly.

Dva muži na lavičce bez zakrytých úst a nosu

Před 18. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Čs. armády, kde na lavičce seděli dva muži bez zakrytých úst a nosu. Hlídka na místě zastihla místního muže, jenž měl uvolněnou roušku z důvodu telefonování. Po skončení telefonátu se dotyčný opět chránil rouškou.

Bezdomovci bez roušek před vchodem do supermarketu

V 19.13 hodin bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že se u vstupu do hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové zdržují bezdomovci, kteří nemají zakrytá ústa a nos. Strážníci po příjezdu shledali, že jeden muž z této dvojice má nasazený respirátor a druhý muž použil k ochraně své i ostatních osob šálu. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Strážníci hledali na Monaku volně pobíhajícího psa

O několik minut později byli strážníci přivoláni k výletní restauraci ve Slatiňanech, kde volně pobíhal pes, jehož majitel se v okolí nenacházel. Hlídka prověřila okolí tohoto podniku, avšak zvíře zde nezaregistrovala.

Kdo vyloupil v noci trafiku v Poděbradově ulici?

Před druhou v noci požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba společně s policisty pátrat po pachateli vloupání do trafiky v Poděbradově ulici. Strážníci následně postupovali podle dispozic policistů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here