Cafeterie v přízemí Chrudimské nemocnice chystá pro zdravotníky zdarma raut jako poděkování za jejich obětavou práci

0
1365
Cafeterie v přízemí Chrudimské nemocnice za běžného provozu. Foto: Roman Zahrádka

O Lukáši Zemanovi se na stránkách Noviny Chrudim psalo už několikrát. Nejčastěji s provozem výletní restaurace Monaco a naposledy s bezplatným servisem šicích strojů sloužících k výrobě ochranných roušek, který zajišťuje spolu se svým otcem Radkem Zemanem včetně odvozu a dovozu.

Rautový stůl s bagetami, saláty nebo mini hamburgery

Nyní se Lukáš rozhodl poděkovat i personálu Chrudimské nemocnice za jeho obětavou a intenzivní práci. Jednoduše proto, že zde sám provozuje v přízemí nemocnice Cafeterii a vidí, kolik úsilí zdravotníků je spojeno se současnou koronavirovou pandemií. „Ve čtvrtek 26. března od 11 hodin bude připraveno v prostorách Cafeterie malé pohoštění na rautovém stolu, kde budou připraveny obložené bagety a housky, saláty, sekaná, domácí mini hamburgery a další pochutiny, které si budou moci dát zdravotníci zdarma třeba s kávou ke svačině. Vše bude hygienicky baleno a výroba bude prováděna podle současných nejpřísnějších hygienických opatření v jednorázových rukavicích, rouškách, s pokrývkami na hlavě a v čistém pracovním oblečení. Zveme do snězení veškerých zásob veškerý zdravotnický personál Chrudimské nemocnice,“ vzkazuje provozovatel zdejší Cafeterie Lukáš Zeman. Poděkování patří tedy i jemu, protože to jako živnostník podnikající v pohostinství nemá v tuto chvíli rozhodně jednoduché.

Malé upozornění na závěr: pro občerstvení může přijít s ohledem na mimořádné opatření Vlády ČR vždy jen jeden zástupce za každé oddělení, který pro své kolegy občerstvení vyzvedne a odnese jim ho hygienicky zabalené na pracoviště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here