Na silnici naproti kasárnám vběhly dvakrát během dne ovce. Jejich majitel leží v nemocnici

0
953
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 23. března před polednem vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Obce Ležáků, kde poblíž vojenských kasáren měly na komunikaci pobíhat ovce. Po příjezdu hlídky byla už zvířata řádně zajištěná v nedaleké ohradě. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

Ovce podruhé na silnici v ulici Obce Ležáků

Ve 12.15 hodin obdrželi strážíci opět oznámení o ovcích pobíhajících ulicí Obce Ležáků. Strážníci tato zvířata zahnali na pozemek jejich majitele a poté provizorně zajistili poškozené oplocení. Následně vyšlo najevo, že odpovědný muž je dlouhodobě hospitalizován ve zdravotnickém zařízení, proto byl hlídkou o události vyrozuměn jeho příbuzný, jenž přislíbil, že ovce řádně zajistí.

Dvojice bezdomovců bez roušek na zastávce

Před 14. hodinou byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde se v prostoru tamní autobusové zastávky zdržovali bezdomovci bez zakrytých úst a nosu a nevhodně se tady chovali. Hlídka na místě zastihla ženu a muže. Tito lidé neměli v uvedené době řádně nasazenou provizorní ochranu obličeje, proto je strážníci vyzvali, aby svá ústa a nos řádně zakryli. Poté byli ze zastávky vykázáni.

Pes odchycený v Tovární ulici skončil v útulku

V 19.06 hodin oznámila na lince 156 žena ochycení volně pobíhajícího psa v Tovární ulici. Hlídka tedy od ženy zvíře převzala a dopravila je do útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here