Strážníci museli krotit ostrou hádku mezi obyvateli paneláku v sídlišti U Stadionu

0
696
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 1. dubna před jedenáctou dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště U Stadionu, kde obyvateli zdejšího domu a jeho rodině měla bezdůvodně nadávat sousedka. Hlídka po příjezdu jednala se všemi zúčastněnými osobami a poučila je. Tito lidé si poté událost vzájemně vyříkali a dalšího šetření po strážnících nežádali.

Spor majitelky chaty na Podhůře o vyvezenou zeminu

Přesně o půl dvanácté dopoledne kontaktovala strážníky majitelka chaty na Podhůře, která se předešlého dne domluvila se svým sousedem, že na jeho pozemek může vyvézt vykopanou hlínu. Když to následující den učinila, byl vůči ní soused hrubý a uvedl, že na svém pozemku její hlínu nechce. Strážníci tohoto muže kontaktovali, aby zjistili skutečný stav věci. Dotyčný uvedl, že s uložením hlíny z pozemku sousedky souhlasil, avšak následně shledal, že kvalita této zeminy neodpovídá jeho představě, proto vyzval chatařku, aby svou hlínu z jeho pozemku odstranila. Poté se obě strany vzájemně domluvily na dalším postupu a žena přislíbila, že hlínu z pozemku souseda odstraní.

Občan odchytl ve Filištínské ulici zaběhnuté štěně

V 16.40 hodin oznámil strážníkům občan, že ve Filištínské ulici odchytl volně pobíhající štěně. Hlídka toto zvíře převzala a dopravila je do útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce.

Stížnost na hlučnou mládež v ulici Na Kopanici

Před 19. hodinou byli strážníci přivoláni do ulice Na Kopanici, kde se nacházela skupina mladých lidí bez zakrytých úst a nosu, která poslouchala hlasitou hudbu. Po příjezdu hlídky měli tito lidé na obličejích řádně nasazené ochranné roušky a seděli ve dvojicích v dostatečné vzdálenosti od sebe. Poté, co byli strážníky řádně poučeni, vstali a odešli.

Dvojice mladíků pobíhající na střeše na nádraží

V 19.07 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že u jednoho z autobusových stanovišť na autobusovém nádraží v ulici Čs. armády běhají dva mladíci po střeše. Hlídka informaci prověřila, avšak na místě ani v okolí tyto osoby nezaregistrovala.

Nepojízdné auto v ulici Dr. Milady Horákové

Krátce po 22. hodině požádal strážníky o pomoc řidič nákladního automobilu, neboť jeho vozidlo se vzhledem k technické závadě stalo v ulici Dr. Milady Horákové nepojízdným a bylo třeba jej řádně označit jako překážku v silničním provozu. Hlídka proto kontaktovala příslušného správce komunikace, jenž prostřednictvím servisní firmy zajistil řádné označení tohoto nákladního automobilu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here