Městský úřad Chrudim se vrátí k původnímu rozsahu úředních hodin pro veřejnost. Pátek bude vyhrazen pro seniory

0
662
Foto: Kodl Cr

Od pondělí 20. dubna se Městský úřad Chrudim vrací k původnímu rozsahu úředních hodin pro veřejnost. Některé dny je však nutné telefonicky se objednat, pátek je vyhrazen pro seniory.

pondělí, středa – 8.00–17.00 hod.
úterý, čtvrtek – 8.00–14.00 hod. po telefonickém objednání
pátek – 8.00–14.00 hod. vyhrazeno pro seniory nad 65 let

V pondělí a ve středu bude budova MěÚ na Pardubické ulici po celý rozsah úředních hodin přístupná pro veřejnost hlavním vchodem, pro přepážková pracoviště oddělení dokladů a evidence obyvatel, oddělení evidence motorových vozidel a oddělení evidence řidičů bude funkční vyvolávací systém (zatím bez možnosti on-line objednávání).

V úterý a ve čtvrtek budou v úředních hodinách odbory městského úřadu vyřizováni klienti, kteří si předem telefonicky sjednají návštěvu.

Páteční úřední hodiny budou plně vyhrazeny pro seniory, tj. klienty nad 65 let věku, kteří si budou moci po předchozím telefonickém objednání na příslušném odboru vyřizovat své záležitosti.

V průběhu úředních hodin bude budova úřadu pod trvalým dohledem Městské policie Chrudim.

Budova městského úřadu na Resselově náměstí bude vyřizovat v úředních hodinách klienty po předchozí telefonické domluvě.

Pro telefonické objednávky bude na webové stránce města, na úřední desce a ve vchodech do budov MěÚ zveřejněn seznam s kontakty na příslušné odbory a oddělení úřadu.

S ohledem na nutnost dodržování zvýšených hygienických opatření vyzýváme občany, aby pro vyřízení svých záležitostí upřednostnili písemný, elektronický či písemný kontakt s úředníky městského úřadu. Pokud bude jejich osobní kontakt s úředníky nezbytný, bude nutno dodržet následující opatření:

– vstup do úřadu pouze se zakrytými dýchacími cestami (nos, ústa) rouškami, ústenkami nebo respirátory, používat dezinfekční prostředky na ruce, které budou umístěny u vchodu do budovy;
– odstup mezi osobami alespoň 2 metry (platí i při využití sedaček v chodbách úřadu).

Děkujeme za pochopení.

Autor: Aleš Prokopec

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here