U Divadla Karla Pippicha doutnal kmen stromu. Pomohl kolemjdoucí občan

0
394
Divadlo Karla Pippicha v Chrudimi. Foto: Roman Zahrádka

V úterý 14. dubna před devátou ráno byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde nedaleko budovy divadla žena zpozorovala doutnající kmen stromu. Při příjezdu hlídky se na místě již nacházel kolemjdoucí občan, jenž doutnající část kmene poléval vodou. Strážníci poté doutnající části dřeva z kmene odstranili a provedli jeho dohašení. Během dne pak hlídka na místě prováděla preventivní kontroly.

V zařízení pro seniory upadl jeden z klientů na podlahu

V 16.18 hodin se obrátila na strážníky s žádostí o pomoc pracovnice zařízení pro seniory v Soukenické ulici, jelikož zde došlo k pádu jednoho z klientů, jemuž sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka tohoto muže vyzvedla po pádu nezraněného a usadila jej do křesla, kde setrval v péči své ženy a přítomné pracovnice.

Skupina dělníků bez roušek v areálu benzinky

Krátce před šestou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do čerpací stanice v Dašické ulici, kde se měla zdržovat skupina dělníků bez zakrytých dýchacích cest. Hlídka po příjezdu zastihla tyto lidi s řádně nasazenými rouškami, přesto je následně poučila. Poté strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here