Kdo uvázal v sídlišti Víta Nejedlého psa a ponechal ho tady osudu?

0
817
Foto: Pixabay.com

V pátek 24. dubna ve 13.44 hodin přivolal strážníky do domu v Revoluční ulici muž, jenž neuvedl důvod své žádosti. Hlídka na společné chodbě budovy zastihla sedícího podnapilého muže. Strážníci tohoto člověka následně doprovodili do sousední ulice, kde jej v pořádku předali do péče jeho manželce.

Upozornění na dva muže popíjející alkohol V Průhonech

Po 15. hodině bylo oznámeno na linku 156, že poblíž restaurace v ulici V Průhonech sedí u stolku dva muži popíjející tvrdý alkohol a užívající návykové látky. Hlídka informaci prověřila, avšak shledala, že tyto dospělé osoby konzumují pouze pivo, chovají se slušně a žádného protiprávního jednání se nedopouští.

U jezírka v Městském parku se porvali tři bezdomovci

V 16.25 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, kde se měli u jezírka v Městském parku vzájemně fyzicky napadat bezdomovci. Po příjezdu hlídky všichni tři přítomní muži seděli na lavičkách a ke konfliktu mezi nimi nedocházelo. Přiznali, že došlo ke slovní rozepři, avšak šetření události ani jeden z nich nežádal. Strážníci poté odjeli.

Mládež měla nedaleko sídliště Na Šancích pálit oheň

Ve 20.06 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že na polním remízku nedaleko sídliště v sídlišti Na Šancích sedí mládež, jež tam pálí oheň a dělá nepořádek. Hlídka kontrolou na místě shledala, že zde k pálení ohně, či k požívání alkoholických nápojů nedocházelo. Přítomné osoby poslouchaly hudbu a protiprávního jednání se nedopouštěly.

Kdo uvázal ve Víta Nejedlého psa a ponechal ho osudu?

Ve 20.17 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že u jednoho z domů v sídlišti Víta Nejedlého někdo uvázal psa, jenž tam již přes dvě hodiny štěká. Protože se jeho majitel nikde poblíž nenacházel, hlídka zvíře menšího vzrůstu bez evidenční známky dopravila do útulku v Sečské ulici, kde jej umístila do připraveného kotce.

Upozornění na mládež holdující alkoholu Na Kopanici

Ve 21.55 hodin bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že v ulici Na Kopanici posedává mládež, jež tam hlasitě zpívá a popíjí alkohol. Hlídka prověřila celou ulici, avšak tyto osoby zde nezaregistrovala a všude byl klid.

Žena si ve tři ráno spletla vchody a zvonila na sousedy

Ve tři ráno byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde někdo opakovaně zvonil na domovní zvonek tamní obyvatelky. Hlídka u příslušné budovy zastihla jinou obyvatelku Husovy ulice, jež si při návratu domů spletla vchod. Strážníci této ženě poskytli asistenci a ta následně v pořádku vstoupila do svého bytu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here