Chrudimská beseda přichystala bohatou paletu zážitků na internetu

0
500
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Boj s koronavirem stále znemožňuje kulturní zážitky, za nimiž se člověk vydává ven z domu. O to větší pochvalu a hlavně publicitu si zaslouží snaha Chrudimské besedy, respektive stránek www.chrudimsobe.cz. Ty nabízejí desítky (nejen) kulturních tipů, na co se podívat, co si poslechnout, co si přečíst. Všechny odkazy jsou prolinkované: stačí kliknout, a můžete si užívat.

Nabídka je velmi přehledná a bohatá. Lze třeba navštívit divadlo, poslechnout si hudbu či audio nahrávku knihy, zhlédnout film, zamířit do galerie či muzea, vydat se na výlet do zámku či zoologické zahrady. Nechybí ani virtuální prohlídky českých měst zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO (Telč, Kutná Hora nebo Český Krumlov). Zamířit můžete i do světa: třeba na online prohlídku Metropolitního muzea umění v New Yorku, Ermitáže v Petrohradu, Britského muzea či pyramid v Gíze.

Několikrát týdně se na zmíněném rozcestníku objevují nové tipy. Pokud nějaký máte i vy a chcete o něm dát vědět ostatním, zašlete ho na e-mail cermakova@chbeseda.cz.

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here