Strážníci museli dvakrát během jediné noci vyzvat k rozchodu hlučnou mládež

0
486
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pondělí 4. května v 8.48 hodin oznámila pracovnice ostrahy obchodního domu Albert, že v prodejně zadrželi osobu podezřelou z krádeže zboží. Hlídka na místě zjistila, že muž z Chrudimi odcizil v obchodě zboží v celkové hodnotě 346 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznal, byla mu za přestupek krádeže uložena pokuta. Zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje.

Incident mezi mužem a ženou v Husově ulici

Krátce před 14. hodinou oznámil muž na linku 156, že byl se svým kamarádem v Husově ulici svědkem incidentu, při kterém měl muž fyzicky napadnout ženu. Po příjezdu hlídky na místo oznamovatel strážníkům sdělil, že viděl, jak po hádce muž strčil do ženy, která poté upadla na zem. Na závěr uvedl, že muž se ženou nyní sedí na nedaleké lavičce. Oba aktéři k incidentu uvedli, že se pouze hádali, k fyzickému napadení prý nedošlo. Žena byla bez viditelných zranění. Oba shodně uvedli, že nechtějí nic řešit.

Hlučná pětice mladíků v průmyslové zóně

Okolo půl desáté večer vyjížděla hlídka do areálu průmyslové zóny, kde se měla ve staré nevyužívané požární nádrži nacházet hlučná skupinka osob. Na místě se nacházelo pět mladíků. Ti hlídce sdělili, že se zde sešli, neboť zde mají klid na povídání. Hlídkou byli poučeni, že se nemají v těchto prostorách zdržovat. Následně z místa odešli.

Hlučná mládež před půlnocí v Michalském parku

Ve 23.12 hodin přijal operátor městské policie oznámení o hlučné mládeži, která se měla nacházet v Michalském parku. Po příjezdu hlídky byla v parku zastižena skupina osob, která se spolu polohlasně bavila. Osoby byly hlídkou poučeny o době nočního klidu, po jednání s hlídkou z místa odešly.

Kdo koukal ve Střelecké ulici ženě oknem do domu?

Po druhé hodině v noci prověřovali strážníci oznámení, v němž oznamovatelka uvedla, že jí ve Střelecké ulici neznámá osoba koukala do okna domu. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, žádná osoba však nebyla nalezena.

Parkovačka po upozornění občana v Malecké ulici

V 5.15 hodin oznámil muž na linku 156, že v Malecké ulici parkuje vozidlo na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Nesprávné parkování auta na Resselově náměstí

V neděli 3. května v 17.56 hodin bylo oznámeno, že před budovou pošty na Resselově náměstí parkuje nesprávně automobil, jenž brání ve vyjetí vozidlem ze dvora. Před příjezdem hlídky tento automobil však odjel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here