V sídlišti Víta Nejedlého došlo k napadení ženy. Útočníka se však nepodařilo vypátrat

0
649
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 15. května v 10.10 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na parkoviště u prodejny v Tovární ulici někdo skládá pomocí jeřábu plechový kontejner. Strážníci následně jednali s mužem, jenž uvedl, že si objednal jeřáb, aby mohl na svém pozemku tento kontejner uložit. Toto tvrzení odmítl druhý z mužů s odůvodněním, že vlastnictví příslušného pozemku není dosud právně dořešeno a s uložením kontejneru nesouhlasí. Hlídka poté obě strany poučila, že jde v tomto případě o občanskoprávní spor a jak mohou ve věci postupovat.

Fyzické napadení ženy v sídlišti Víta Nejedlého

Po 13. hodině byli strážníci přivoláni do sídliště Víta Nejedlého, kde se měli vzájemně hádat muž a žena, která měla být poté fyzicky napadena. Hlídka prověřila sídliště i jeho okolí, avšak tyto osoby nikde nezaregistrovala.

Žena přinesla strážníkům nalezený mobilní telefon

V 16.20 hodin se do služebny městské policie na Resselově náměstí dostavila žena, jež hlídce předala nalezený mobilní telefon. Hlídka přístroj následně odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Podezřele otevřená branka u domu, který je na prodej

Několik minut po 18. hodině obdrželi strážníci informaci od obyvatelky ulice Na Valech, že u domu, jenž leží přes ulici a je momentálně na prodej, je podezřele otevřená branka na pozemek. Strážníci informaci prověřili a násilné vniknutí do domu či garáže nezaregistrovali. Následně byl kontaktován příslušný realitní makléř, jenž vzal věc na vědomí s tím, že nemovitost prověří. Pootevřenou branku hlídka poté uzavřela.

Vozovka znečištěná V Průhonech až po Lázeňskou ulici

Ve 21.40 hodin strážníci během hlídkové činnosti zpozorovali v ulici V Průhonech vozovku znečistěnou olejem, zřejmě vytékajícím z projíždějícího automobilu. Strážníci olejovou stopu sledovali až do Lázeňské ulice, kde zaregistrovali příslušné vozidlo, tou dobou již naložené na automobilu odtahové služby. O znečistění komunikace byli poté informováni hasiči, kteří provedli zasypání oleje na vozovce sorbentem.

Kdo klepal v noci opakovaně na okno bytu?

Před třetí hodinou ráno bylo oznámeno na linku 156, že obyvatelům jednoho z bytů v Revoluční ulici někdo opakovaně klepe na okno. Před příjezdem strážníků však toto bouchání ustalo a hlídka na místě nikoho nezastihla.

Strážníci uklízeli na Palackého třídě dopravní značku

V 6.03 hodin byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde se nacházela ležící dopravní značka. Hlídka tedy nepoškozenou přenosnou dopravní značku vyzvedla a umístila ji zpět do stojanu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here