Na Tylově nábřeží byla zpozorována zraněná labuť. Musel přijet člověk ze záchranné stanice zvířat

0
379
Foto: Pixabay.com

V neděli 17. května ve 13.06 hodin oznámila na linku 156 obsluha čerpací stanice v ulici Obce Ležáků, že u nich právě jeden z řidičů natankoval do automobilu pohonné hmoty a následně bez zaplacení odjel pryč. Na uvedenou stanici vyjeli strážníci, kteří prováděli šetření události a jednali s obsluhou. O chvíli později se sem dostavil dotyčný řidič, jenž si až doma uvědomil, že čerpací stanici neuhradil natankované palivo. Muž dlužnou částku obsluze stanice dodatečně uhradil a poté odjel. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Odhozená injekční stříkačka v ulici V Tejnecku

Před 16. hodinou byli strážníci přivoláni do ulice V Tejnecku, kde se nacházela odložená injekční stříkačka. Hlídka tedy předmět vyzvedla a následně jej odevzdala k odborné likvidaci.

Na Tylově nábřeží byla zpozorována zraněná labuť

V 16.12 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že se na Tylově nábřeží v řece nachází zraněná labuť. Protože tady strážníci ani na jednom ze zvířat, plovoucích na vodní hladině, známky poranění nezaregistrovali, kontaktovali pracovníka záchranné stanice živočichů, jenž přislíbil, že se dostaví na místo a zdravotní stav labutí osobně posoudí. Muž následně kontaktoval hlídku s tím, že na místě zaregistroval zvířata s částečně ochrnutými křídly po úrazech, avšak jinak zcela zdravé jedince, a dodal, že všechny tyto labutě byly v minulosti v péči jejich záchranné stanice a po uzdravení byly vypuštěny zpět do volné přírody.

Parkovačka za stání na městské zeleni v Gorkého ulici

Po 19. hodině vyjeli strážníci do Gorkého ulice, kde parkoval automobil s přívěsným vozíkem na zeleni. Hlídka tedy za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Z nalezené ledvinky zmizela peněženka s doklady

O chvíli později se do služebny městské policie dostavil občan, jenž přišel odevzdat nalezenou ledvinku, jež obsahovala mobilní telefon a osobní věci. Strážníci od muže věci převzali a poté kontaktovali jejich majitele, jenž při jejich převzetí shledal, že mezi obsahem ledvinky chybí jeho peněženka s doklady a s finanční hotovostí.

Obyvatelé na Borzně si stěžovali na rušení nočního klidu

Ve 22.51 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Husově ulici dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z plechových přístřešků, umístěných ze zadní strany obchodního centra na Borzně. Po příjezdu strážníků byl však na místě klid a uvnitř těchto objektů se nikdo nezdržoval. Protiprávní jednání hlídka neshledala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here