Kdo sledoval ženu na Tylově nábřeží a tajně si ji fotil?

0
784
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 21. května po 15. hodině kontaktovala strážníky žena s tím, že během jejího pobytu na zahradě domu na Tylově nábřeží přistoupil k plotu její zahrady neznámý muž, jenž jí fotil. Když jej okřikla, utekl pryč. Hlídka prověřila uvedenou lokalitu, avšak dotyčného nikde nezaregistrovala.

U jednoho z vozidel se spustil na Palackého třídě alarm

V 17.06 hodin byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde u jednoho ze zaparkovaných automobilů začal znít alarm. Hlídka tedy vozidlo prověřila a následně se pokusila kontaktovat jeho majitele, což se však nepodařilo.

Zraněná kočka z Medlešic pustovala do péče útulku

O několik minut později oznámila na linku 156 žena, že u železničního přejezdu v Medlešicích zaregistrovala zraněnou kočku. Strážníci odchycené zvíře od oznamovatelky převzali a poté je dopravili do útulku v Sečské ulici, kde kočku převzala do své péče přítomná pracovnice.

Automobil s otevřeným okénkem v Hradištní ulici

V 17.13 hodin vyjeli strážníci do Hradištní ulice, kde parkoval automobil s otevřeným okénkem, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Hlídka jeho majitele vyrozuměla a dotyčný se vzápětí dostavil na místo a vozidlo řádně zajistil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here