Občané města upozornili na dopravní přestupky v Malecké a Hálkově ulici a také na Resselově náměstí

0
392
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 20. května po osmé ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde parkovaly automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy a navíc v křižovatce. Hlídka tedy na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Odložený mobil u polikliniky na Palackého třídě

Ve 12.35 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že u zdravotnického zařízení na Palackého třídě kolemjdoucí žena zaregistrovala odložený mobilní telefon, jenž vyzvedla a odevzdala do nedaleké pobočky České spořitelny, kde si následně přístroj mohou vyzvednout strážníci. Hlídka takto učinila a mobilní telefon předala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Auto parkovalo přímo před vjezdem do dvora pošty

Ve 20.02 hodin byli strážníci přivoláni na Resselovo náměstí, kde cizí automobil parkoval přímo před vjezdem do dvora budovy České pošty a další tři vozidla stojící na přilehlých vyhrazených parkovacích místech nebyla opatřena příslušnými parkovacími kartami. Hlídka však před uvedeným vjezdem do dvora stojící automobil nezaregistrovala. Na tři vozidla parkující bez příslušného označení byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Stížnost na parkování vozidel v Hálkově ulici

Ve 20.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Hálkově ulici parkují dva automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté bravy. Strážníci informaci prověřili a poté na jedno vozidlo umístili výzvu pro nepřítomného řidiče, neboť řidič druhého automobilu se dopravního přestupku nedopustil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here