Strážníci se zabývali návrhem řidiče zpřehlednit křižovatku na Jungmannově nábřeží dopravním zrcadlem

0
465
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 22. května v 8.17 hodin upozornil strážníky řidič na to, že křižovatka ulic Jungmannovo nábřeží a Vrchlického je nepřehledná a požádal, aby jeho poznatek strážníci prověřili. Dotyčný dále doporučil do této křižovatky umístit dopravní zrcadlo. Hlídka uvedené místo posoudila a poté kontaktovala oznamovatele s doporučením, jak může v této věci postupovat.

Auto stojící v křižovatce v Poděbradově ulici

Po jedenácté dopoledne byli strážníci přivoláni do Poděbradovy ulice, kde stálo vozidlo v křižovatce. Hlídka tedy za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Cyklista upozornil na velkého psa v Sobětuchách

O několik minut později volal na linku 156 občan s tím, že během jízdy na kole obcí Sobětuchy vyběhl směrem k němu na silnici z konkrétního domu pes většího vzrůstu, jenž by mohl ohrozit i ostatní účastníky silničního provozu. Po příjezdu strážníků bylo již zvíře řádně zajištěno na pozemku své majitelky. Hlídka tedy ženu poučila a poté odjela.

Nevyzvednutá bankovka na Masarykově náměstí

V 17.53 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že ve výdejní přihrádce bankomatu umístěného na Masarykově náměstí někdo ponechal nevyzvednutou bankovku. Strážníci vyjeli na místo, kde se k nim dostavil manžel oznamovatelky, jenž jim tuto finanční hotovost předal. Hlídka poté bankovku odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here