Lidem vadil v restauraci uvnitř supermarketu bezdomovec s obnaženým pozadím

0
531
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 28. května páno po půl deváté ráno byli strážníci přivoláni na parkoviště v Čáslavské ulici, kde parkoval dodávkový automobil, jenž svou délkou komplikoval průjezd ostatním vozidlům. Při příjezdu hlídky nebylo protilehlé parkovací místo obsazeno, proto v dané době dodávkový automobil překážku netvořil. Strážníci provedenou lustrací zjistili majitele tohoto vozidla a kontaktovali jej. Dotyčný na místo vyslal příslušného řidiče, jenž poté dodávkový automobil přeparkoval.

Stížnost na špatné parkování se nepotvrdila

V 8.56 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž stál ve Fibichově ulici v místě zákazu vjezdu, kde navíc komplikoval ostatním vozidlům projetí na parkoviště. Hlídka informaci prověřila, avšak uvedený automobil zde nezaregistrovala.

Podezření na přespávající bezdomovce Na Bělidle

V 9.50 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do zahrádkářské kolonie Na Bělidle, kde místní zahrádkář u sousední chatky zpozoroval poškozenou skleněnou výplň okna a pojal podezření, že v tomto neudržovaném objektu mohou přespávat bezdomovci. Hlídka na základě katastru nemovitostí zjistila majitelku zahrady a kontaktovala ji. Žena uvedla, že o poškozeném oknu ví, a dále přislíbila, že během následujících dnů interiér své chatky prověří s tím, že má v plánu tuto stavbu v budoucnu zbourat.

Parkovačka za stání před vjezdem do místní firmy

Ve 13.04 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Průmyslové ulici parkuje nesprávně cizí automobil přímo před vjezdem do firmy. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Žena musela ve Václavské ulici přeparkovat svoje auto

O hodinu později byli strážníci přivoláni do vnitrobloku ve Václavské ulici, kde nesprávně zaparkovaný automobil komplikoval obyvatelům příjezd k jejich bytovému domu. Hlídka provedenou lustrací vozidla zjistila jeho majitelku a kontaktovala ji. Žena se následně dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku se strážníky svůj automobil přeparkovala.

Upozornění na bezdomovce s obnaženým pozadím

Ve 14.45 hodin obdrželi strážníci informaci o muži bez domova, jenž se měl zdržovat v restauraci v objektu hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s obnaženým pozadím. Při příjezdu hlídky dotyčný seděl řádně oblečený u stolu, kde konzumoval zakoupený pokrm. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo zjištěno.

Odložená dámská peněženka v sídlišti Víta Nejedlého

V 15.33 hodin vyjeli strážníci do sídliště Víta Nejedlého, kde žena na lavičce zpozorovala odloženou dámskou peněženku. Hlídka tedy předmět, uvnitř něhož se nic nenacházelo, vyzvedla a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Hlídka rozdala deset parkovaček za stání na chodníku

Ve 21.05 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulicích Revoluční a Přemysla Otakara parkují automobily na chodníku. Hlídka proto na těchto deset vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V zařízení pro seniory upadla jedna z klientek na podlahu

Ve 22.01 hodin se obrátila na strážníky s žádostí o pomoc pracovnice zařízení pro seniory v Soukenické ulici, neboť zde došlo k pádu klientky, jíž tato žena sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka seniorku vyzvedla po pádu nezraněnou a uložila ji na lůžko, kde setrvala v péči přítomné pracovnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here