Strážníci museli obehnat páskou několik nebezpečně nahnutých stromů v sídlišti Víta Nejedlého

0
437
Ilustrační foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pondělí 1. června po osmé ráno obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech u jednoho z bytových domů v sídlišti U Stadionu, kde v obytné zóně stála některá vozidla na komunikaci, mimo označené parkoviště. Hlídka tedy za stěrače těchto šesti automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Pes odchycený v Topolské ulici skončil u majitelky

V 10.06 hodin byli strážníci přivoláni do Topolské ulice, kde se u místní restaurace volně pohyboval pes a jeho majitel se nikde poblíž nenacházel. Před příjezdem hlídky však odchycené zvíře převzala od oznamovatele jeho majitelka, jež po vyřešení přestupku se strážníky psa odvedla domů.

V Medlešicích se samovolně rozjel osobní automobil

Přibližně o půl hodiny později bylo oznámeno na linku 156, že před jedním z domů v místní části Medlešice parkuje automobil na zeleni. K přítomným strážníkům se po chvíli dostavila řidička tohoto vozidla a shledala, že její automobil se po zaparkování samovolně uvedl do pohybu a sjel na zeleň. Protože během uvedené události nebyl nikdo zraněn a nedošlo ani k poškození majetku, hlídka odjela.

Několik nebezpečně nahnutých stromů ve Víta Nejedlého

V 17.15 hodin požádali telefonicky o spolupráci strážníky hasiči, jelikož se u dětského hřiště v sídlišti Víta Nejedlého nacházelo několik nebezpečně nahnutých stromů a hrozilo nebezpečí jejich pádu. Protože odborné posouzení stavu těchto stromů přicházelo v úvahu až následující den, bylo třeba, aby strážníci pomocí technického prostředku vyznačili nebezpečný prostor, do něhož bude osobám zakázáno vstupovat, aby se předešlo možnému zranění. Hlídka neprodleně nebezpečný prostor v okolí těchto stromů obehnala páskou.

Vozidlo s otevřeným okénkem na Tyršově náměstí

Po 19. hodině vyjeli strážníci na Tyršovo náměstí, kde občan zaregistroval zaparkovaný osobní automobil, jenž měl otevřené okénko, přičemž se v jeho okolí nikdo nenacházel. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto vozidla a kontaktovala jej. Dotyčný se vzápětí dostavil na místo a po kontrole interiéru svůj automobil řádně zajistil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here