Sanita odvezla do nemocnice muže, kterého pokousal ve Vlčnově pes

0
716
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 3. června krátce před sedmou ráno prověřovali strážníci oznámení o ležícím muži na autobusové zastávce u nemocnice. Na místě byl hlídkou zjištěn muž z Chrudimi. Po zdravotní stránce se cítil v pořádku a po jednání s hlídkou z místa odešel.

Upozornění na vozidlo, jež mělo bránit odvozu odpadu

V 8.30 hodin oznámil muž na linku 156, že v Koželužské ulici parkuje vozidlo u kontejnerů a tím brání odvozu odpadu pracovníky technických služeb. Provedenou kontrolou nebylo však na místě žádné vozidlo nalezeno.

Sanita odvezla muže, kterého pokousal pes

V 13.45 hodin požádala strážníky o spolupráci posádka záchranky, a to ve věci zajištění domu pacienta do příjezdu členů jeho rodiny. Jak bylo zjištěno, muž byl ve Vlčnově pokousán svým psem a měl být odvezen sanitou k ošetření. Strážníci u domu vyčkali do příjezdu mužovy snachy, která následně dům zajistila.

Bylo zajištěno kolo, které bylo opřeno o sloup osvětlení

Krátce po půl čtvrté odpoledne převzala hlídka v Pardubické ulici nalezené jízdní kolo, které zde bylo opřené o sloup veřejného osvětlení. Jak bylo šetřením zjištěno, kolo o sloup opřel muž, který ho nalezl na pozemku jejich firmy. Podle jeho slov se zde nacházelo už od víkendu. Kolo tak bylo strážníky převezeno do služebny, kde bylo po zadokumentování uloženo do oddělení ztrát a nálezů.

Porouchaná dodávka bránila v křižovatce ve výhledu

V 16.20 hodin přijal operátor městské policie oznámení, v němž žena uvedla, že v Markovicích na křižovatce ulic Pod Strání a Čáslavská parkuje dodávka, která zde brání řádnému výhledu. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla, kterého se podařilo záhy kontaktovat. Hlídce sdělil, že vozidlo je v poruše a on momentálně shání odtahovou službu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here