Chrudimskou nemocnici svévolně opustil pacient. Byl ohrožen na životě

0
714
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 7. června v 15.59 hodin byli strážníci přivoláni k prodejně v Havlíčkově ulici, kde se měla zdržovat skupinka nezletilých lidí, kouřících marihuanu. Hlídka na místě zastihla již dospělé osoby, kouřící tabákové výrobky. Protiprávní jednání v tomto případě strážníci neshledali.

Nemocnici svévolně opustil pacient. Byl ohrožen na životě

Po 20. hodině se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc lékař Chrudimské nemocnice, neboť jejich zdravotnické zařízení svévolně opustil pacient, jenž byl vzhledem ke svému zdravotnímu stavu ohrožen na životě. Strážníci podle popisu, který měli od lékaře k dispozici, dotyčného zpozorovali v Dostálově ulici. Hlídka s mužem promluvila a poté ho dopravila zpět do nemocnice, kde jej převzali do péče zdravotníci traumatologického oddělení.

Automobil s rozsvícenými světlomety v Poděbradově ulici

Ve 20.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Poděbradově ulici parkuje od odpoledních hodin automobil s rozsvícenými světlomety a v jeho okolí se nikdo nezdržuje. Strážníci provedenou lustrací vozidla zjistili jeho majitele, jehož kontaktovali. Dotyčný sdělil, že se dostaví ke svému automobilu a světlomety vypne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here