Markéta Šichtařová: Recese by do většiny evropských zemí přišla během tohoto roku…

0
117

Markéta Šichtařová: Recese by do většiny evropských zemí stejně přišla během tohoto roku. Koronavirus urychlil spád dějin.

Každý den jsme svědky dohadování o tom, kdo si v koronavirové krizi zaslouží státní podporu, kdo nezaslouží, kolik peněz by měl kdo dostat, a kdo by neměl dostat vůbec nic. Všechny tyto informace a dohady přicházejí tak rychle, jak rychle se mění, až se v nich nevyznají ani ti, kdo je vypouštějí. Ale opusťme hry a mírněme dohady. Jak se změní hospodářský svět po koronavirové krizi? Jaké dopady na ekonomickou situaci a na životní úroveň nás všech můžeme očekávat? Které tendence zesílí a jaké iluze společnost opustí, nebo naopak: padne společnost do ještě horších iluzí než dříve?

Milí posluchači, o tom všem, a ještě mnohém dalším, rozmlouváme s ekonomkou Markétou Šichtařovou, autorkou mnoha článků a textů, které jsou zaměřeny na oblast ekonomiky a finančních trhů. Je také několikanásobnou bloggerkou roku, držitelkou knihy roku za titul „Všechno je jinak“ – a autorkou či spoluautorkou knih jako například „Robot na konci tunelu“, „Ukradené dítě“, „Lumpové a beránci“ a mnohých dalších.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/sic

Video: Svobodné universum
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here