Kdo zalepil ve Vrchlického ulici ženě zámek a obvod dveří vteřinovým lepidlem?

0
1029
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 9. června v 8.32 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v Břetislavově ulici nachází zraněná sova. Hlídka tedy mládě odchytla a dopravila do služebny na Resselově náměstí, kde je poté převzal do péče přivolaný pracovník záchranné stanice živočichů.

Podezřelý muž z kufrem u domu v Malecké ulici

Krátce po poledni byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde se u jednoho z domů zdržoval několik hodin podezřelý muž s kufrem. Hlídka okolí této budovy prověřila, avšak uvedeného člověka zde nezaregistrovala.

Bezdomovci obtěžovali v ulici U Parku kolemjdoucí

Ve 13.41 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v ulici U Parku obtěžují bezdomovci kolemjdoucí lidi. Hlídka po příjezdu muže a ženu bez domova poučila o chování k ostatním lidem a poté je oba z místa vykázala.

Kdo zalepil ženě zámek a obvod dveří lepidlem?

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci do Vrchlického ulice, kde obyvatelce zdejšího domu někdo poškodil dveře bytu. Žena přítomné hlídce uvedla, že neznámá osoba vteřinovým lepidlem zalepila její zámek a obvod dveří přilepila k zárubni. Vzhledem k tomu, že šetřením na místě se strážníkům nepodařilo zjistit osobu možného pachatele, událost zadokumentovali a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Rvačku sousedek bude řešit přestupková komise

V 19.01 hodin se obrátil na strážníky občan s tím, že jeho matku napadla ve Škroupově ulici sousedka. Strážníci kontaktovali oznamovatele i jeho matku, jež uvedla, že žena ji napadla jak verbálně, tak i fyzicky. Hlídka napadené ženě doporučila, aby vyhledala lékařské vyšetření a řádně ji poučila. Událost bude zadokumentována a k podání vysvětlení bude vyzvána také podezřelá žena, již se strážníkům prozatím nepodařilo v místě bydliště zastihnout. Spisový materiál bude poté předán k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Policisté hledali několik osob v kolejišti ve Slatiňanech

Ve 21.16 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník PČR, jelikož jeho hlídka byla přivolána do Slatiňan, kde se zdržovalo několik osob v železničním kolejišti, a zasahující policisté žádali asistenci městské policie. Při příjezdu hlídky měli policisté situaci pod kontrolou a přítomnost strážníků již nebyla zapotřebí, proto hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here