Hlídka vykázala od chrudimského supermarketu problematické bezdomovce

0
737
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 13. června po deváté ráno byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy stál neoprávněně cizí automobil. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Strážníci odvezli zatoulané psy z Úhřetic do útulku

V 10.25 hodin informovala strážníky žena o tom, že na okraji obce Úhřetice zpozorovala dva volně pobíhající psy, jejichž majitel se nikde v okolí nenacházel. Po telefonické domluvě s tamní starostkou strážníci tato zvířata bez evidenčních známek odchytli a dopravili do útulku v Sečské ulici, kde byli umístěni do připravených kotců.

Hlídka vykázala problematické bezdomovce

Po 21. hodině bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti u supermarketu v ulici SNP dělají problémy bezdomovci. Hlídka informaci prověřila a následně čtyři osoby bez domova vzhledem k jejich nevhodnému chování z okolí prodejny vykázala.

Stížnost na hlasitou hudbu v Medlešicích před půlnocí

Ve 23.21 hodin vyjeli strážníci do Medlešic, kde tamní obyvatele rušila hlasitá hudba, jež zněla od místního rybníku. Hlídka zde na probíhající oslavě narozenin kontaktovala odpovědného muže, jenž hudbu výrazně ztlumil, aby již nikoho nerušila. Hlídka dále přítomné hosty poučila a po vyřešení přestupku odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here