Kdo neustále terorizuje ženu ve Vrchlického ulici? Měla znovu vteřinové lepidlo v zámku. Věc převzala od strážníků policie

0
904
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 15. června v 6.47 hodin byli strážníci přivoláni do Rubešovy ulice, kde po vozovce mezi automobily kráčela labuť. Po příjezdu hlídky zvíře, napadající na jednu nohu, silnici opustilo a zamířilo do nedaleké řeky, kde setrvalo. Bezpečnost silničního provozu tak byla obnovena. Zdravotní stav labutě strážníci telefonicky konzultovali s pracovníkem záchranné stanice živočichů, jenž sdělil, že ve vodě je toto zvíře nechytatelné. Pokud by se je v budoucnu podařilo odchytit na souši, jeho zdravotní stav osobně posoudí.

Bylo nutné otevřít byt násilím kvůli muži v bezvědomí

Po deváté ráno kontaktoval strážníky občan s tím, že jej neznámá žena požádala o přivolání hlídky, neboť se na Tyršově náměstí nemohla dostat do bytu svého otce. Hlídka po příjezdu na uvedenou adresu přivolala policisty a hasiče, jenž se svolením ženy byt jejího otce zpřístupnil. Protože senior ležící uvnitř na zemi uvedl, že před pádem ztratil vědomí, převzala ho do péče přivolaná Zdravotní záchranná služba. Otevřený byt přítomná dcera zajistila.

Dva neznámí lidé odešli ze supermarketu bez placení

Ve 13.02 hodin vyjeli strážníci do Poděbradovy ulice, kde mělo v supermarketu dojít ke krádeži zboží. V prodejně hlídka obdržela informaci, že dva podezřelí lidé již supermarket opustili, zřejmě i s nezaplaceným zbožím, a utekli neznámo kam. Protože jejich totožnosti nebyly personálu známy a nebylo možné zjistit, jaké zboží nezaplatili, bylo třeba přivolat technika kamerového zařízení, aby ostraha prodejny na základě zhlédnutí kamerového záznamu z prodejny ověřila, zda skutečně k protiprávnímu činu došlo. Na základě tohoto zjištění bude opět kontaktovat městskou policii.

Kdo neustále terorizuje ženu ve Vrchlického ulici?

Před 15. hodinou oznámila obyvatelka Vrchlického ulice na linku 156, že její vstupní dveře do bytu poškodila neznámá osoba tím, že do vložky zámku vpravila vteřinové lepidlo. Hlídka událost zadokumentovala. Vzhledem k tomu, že se nešlo o první případ, kdy dveře této ženy někdo poškodil, událost i předchozí případy převezme k šetření Policie ČR.

Mladá zlodějka se přiznala. Bude se zpovídat před komisí

V 16.15 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomná podezřelá místní mladá žena se ke svému úmyslnému jednání doznala, avšak hlídka její protiprávní čin neřešila na místě, ale událost zadokumentovala s tím, že vzhledem k jejímu předchozímu jednání událost dořeší přestupková komise Městského úřadu v Chrudimi.

Nalezená peněženka skončila v oddělení ztrát a nálezů

O několik minut později informoval strážníky občan o tom, že nalezl cizí peněženku. Hlídka nález od muže převzala a odevzdala jej do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Muž ohlásil bezdůvodné bytí svého syna manželkou

V 19.49 hodin kontaktoval strážníky místní obyvatel, jenž uvedl, že je v současné době se svou manželkou v rozvodovém řízení, a dále, že ona bezdůvodně bije jejich syna. Na závěr sdělil, že společně se synem, jenž jednáním své matky utrpěl zdravotní potíže, jede k vyšetření do nemocnice. Vzhledem k vytížení hlídky byla v této události požádána o spolupráci Policie ČR, která k dvojici vyslala policisty, kteří věc převzali k řešení.

Auta u nákladní rampy znemožňovala zásobování

Po šesté ráno bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že nesprávně zaparkovaná vozidla u nákladní rampy prodejny v Rooseveltově ulici brání jejímu zásobování. Na místě strážníci zaregistrovali dva automobily, za jejichž stěrače umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. Majitele jednoho z vozidel se poté hlídce nepodařilo kontaktovat. Majitelka druhého automobilu strážníkům uvedla, že její vozidlo užívá dcera, kterou neprodleně upozorní, aby automobil přeparkovala. Po odjezdu tohoto vozidla zásobování obchodu už nic nebránilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here