Ženu vylekal v ulici Obce Ležáků ozbrojený muž s kuklou na hlavě

0
949
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 14. června před desátou dopoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že na parkovišti u supermarketu v ulici Obce Ležáků nalezl mobilní telefon. Hlídka od muže tedy přístroj převzala a pomocí telefonních kontaktů uložených v paměti telefonu vyrozuměla jeho majitelku a přístroj jí poté v místě bydliště vydala.

Žena odchytla ve Svěchyňově ulici zatoulaného psa

V 16.29 hodin byli strážníci přivoláni do Svěchyňovy ulice, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa. Hlídka byla po příjezdu informována oznamovatelkou, že uvedené zvíře již odvedl jeho majitel.

Další odchycený pes, tentokrát v místní části Vlčnov

Po 17. hodině oznámil na linku 156 obyvatel obce Vlčnov, že odchytl volně pobíhajícího psa. Hlídka i v tomto případě po příjezdu obdržela informaci, že uvedené zvíře již vyzvedl jeho majitel.

Ženu vylekal v ulici Obce Ležáků ozbrojený muž s kuklou

V 17.39 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Obce Ležáků, kde se měl na parkovišti u supermarketu pohybovat ozbrojený muž s kuklou na hlavě. Přítomná oznamovatelka následně hlídce sdělila, že dotyčný již nasedl do automobilu a poté odjel neznámo kam.

Zadržená zlodějka byla předvedena na policejní oddělení

O několik minut později kontaktoval strážníky pracovník ostrahy supermarketu v ulici Obce Ležáků, protože v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Vzhledem k tomu, že přítomná podezřelá žena přivolaným strážníkům nemohla žádným způsobem prokázat svoji totožnost, byla k jejímu zjištění předvedena hlídkou na místní oddělení Policie ČR. Protože se tato místní mladá žena dopustila v minulosti protiprávního jednání opakovaně, neřešili strážníci její skutek na místě a událost zadokumentovali, spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi při městském úřadu v Chrudimi.

Hlídka vykázala od supermarketu tři otravné bezdomovce

V 18.14 hodin poukázal telefonicky pracovník ostrahy supermarketu v ulici SNP na to, že bezdomovci přítomní před jejich prodejnou obtěžují zákazníky. Hlídka odsud následně vykázala tři osoby.

Stížnost na rušení nočního klidu v Revoluční ulici

Po 22. hodině bylo oznámeno na linku 156, že v jednom z domů v Revoluční ulici dochází k rušení nočního klidu. Po příjezdu strážníků byl v budově již klid, což hlídce potvrdil i místní obyvatel. Protiprávní jednání hlídka v tomto případě neshledala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here