Strážníci vykázali nevhodně se chovající bezdomovce z Městského parku, dalšího vzbudili pod pergolou benzinky

0
358
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 18. června v 9.30 hodin zpozorovali strážníci během pochůzkové činnosti v centru města na Školním náměstí zaparkovaný automobil s otevřeným okénkem na straně spolujezdce, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Hlídka provedenou lustrací vozidla zjistila jeho majitele. Dotyčného muže poté strážníci kontaktovali v místě jeho bydliště a na zjištěnou skutečnost jej upozornili. Majitel svůj automobil následně zajistil.

Komplikace při vyjíždění ze dvora v ulici Čs. partyzánů

Po 13. hodině kontaktoval strážníky obyvatel ulice Čs. partyzánů s tím, že cizí nesprávně zaparkovaný automobil před jeho domem komplikuje jeho vyjetí s vozidlem ze dvora na komunikaci. Hlídka na místě shledala, že zmíněný automobil stál na řádně vyznačeném parkovacím místě, přičemž jeho zadní část jen mírně zasahovala do vjezdu do přilehlé budovy. Jelikož šlo o služební vozidlo, operátor městské policie kontaktoval pracovnici příslušné firmy. Žena následně telefonicky vyrozuměla řidiče automobilu, aby se neprodleně dostavil na místo. Po příchodu dotyčný s automobilem popojel vpřed a oznamovateli ulehčil vyjetí na komunikaci.

Stížnost na parkování auta přímo ve vjezdu do firmy

Ve 13.23 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Průmyslové ulici parkuje nesprávně automobil, jenž stojí ve vjezdu do tamní firmy a navíc na chodníku. Hlídka informaci prověřila, avšak uvedené vozidlo zde již nezaregistrovala.

Hlídka vykázala z Městského parku hlučné bezdomovce

Po 15. hodině byli strážníci přivoláni do Městského parku, kde se zdržovali hluční bezdomovci, pokřikující na kolemjdoucí lidi. Hlídka odsud vykázala tohoto kvůli nevhodnému chování muže a ženu.

Poškozené kovové zábradlí v ulici Obce Ležáků

V 16.45 hodin požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť v ulici Obce Ležáků došlo během dopravní nehody k poškození kovového zábradlí, jež bylo třeba označit technickým prostředkem, aby zde nedošlo k úrazu kolemjdoucích osob. Hlídka na zábradlí umístila výstražnou pásku a následně o poškození majetku města vyrozuměla příslušnou pracovnici Městského úřadu v Chrudimi.

Fena odchycená v Olbrachtově ulici skončila v útulku

Po 18. hodině vyjeli strážníci do Olbrachtovy ulice, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa, jehož majitel se nikde poblíž nenacházel. Hlídka fenu hnědé barvy, menšího vzrůstu a bez obojku dopravila do útulku v Sečské ulici, kde ji umístila do připraveného kotce.

Opilá dvojice s kočárkem před jedním ze supermarketů

V 19.08 hodin žena poukázala na to, že na chodníku u supermarketu na Palackého třídě zpozorovala podnapilého muže a ženu, jež tlačila kočárek. Hlídka prověřila, zda se v kočárku nenachází dítě a poté je oba, orientované místem i časem, z místa vykázala.

Klíče nalezené v ulici V Průhonech skončily v oddělení ztrát

Večer po půl desáté oznámil na linku 156 občan, že u sportovního zařízení v ulici V Průhonech nalezl cizí klíče. Hlídka je tedy od muže převzala a následně odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

V pergole benzinky v Dašické ulici přespával bezdomovec

V 5.48 hodin byli strážníci přivoláni k čerpací stanici v Dašické ulici, jelikož zde ve venkovní pergole spal neznámý muž. Hlídka po probuzení tohoto člověka bez domova odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here