Občan upozornil na podnapilou ženu v křoví v ulici Dr. Milady Horákové

0
405
Foto: Pixabay.com

V neděli 21. června v 15.33 hodin se na strážníky obrátil pracovník ostrahy prodejny v Havlíčkově ulici, jenž uvedl, že do jejich obchodu přišel nakupovat zákazník, aniž by měl zakryté dýchací cesty. Když jej na nutnost roušky upozornil, dočkal se slovního napadení. Při příjezdu strážníků se dotyčný již v prodejně nenacházel, proto hlídka prověřila její okolí, avšak s negativním výsledkem. Vzhledem k tomu, že tento zákazník veškeré zboží řádně zaplatil a oznamovatel nežádal v uvedené věci dalšího šetření, hlídka odjela.

Hlídka vykázala od supermarketu tři bezdomovce

O jedenáct minut později byli strážníci přivoláni k supermarketu ve Václavské ulici, kde se v jeho okolí zdržovaly osoby bez domova, které se zde chovaly nevhodně. Hlídka tyto tři osoby vhledem k jejich chování z okolí prodejny vykázala.

Podnapilá žena v křoví v ulici Dr. Milady Horákové

V 17.57 hodin oznámil občan na linku 156, že v křoví u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové zpozoroval podnapilou ženu, jež poté odešla směrem k okružní křižovatce v ulici Obce Ležáků. Hlídka tuto podnapilou, avšak orientovanou ženu zastihla ve společnosti dvou mužů, kteří přislíbili, že na ni dohlédnou.

Hlasitý hovor rušil noční klid v sídlišti Na Špici

Po 23. hodině vyjeli strážníci do sídliště Na Špici, kde v jednom z domů docházelo k rušení nočního klidu hlasitým hovorem, jenž vycházel z tamního bytu. Hlídka kontaktovala jeho obyvatele, jenž doma pořádal rodinnou oslavu. Muž poté setkání ukončil. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

Parkovačka za stání na autobusové zastávce

V 05.33 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž stál v Poděbradově ulici v prostoru autobusové zastávky. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here