MFK Chrudim – FK Ústí nad Labem 3 : 3 (2 : 0)

0
685

Střídání radosti a smutku. Chrudim měla duel s Ústím nad Labem dobře rozehraný, poločasové vedení 2 : 0 ale neudržela a nakonec se musela spokojit se ziskem jediného bodu za remízu 3 : 3.

Branky: 23. Rybička, 34. Mužík (pen.), 81. J. Havlena – 54. L. Matějka, 58. Drame, 86. L. Matějka (pen.)
Karty: ŽK: 1:2.
Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler
Diváci: 0

MFK Chrudim: Zíma – Krčál, Fofana, Vencl, Hlavsa – Kesner, Janoušek – Mužík (66. Ujec), Sixta, T. Dostálek (76. Nikodem) – Rybička (C) (76. J. Havlena).

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – J. Peterka (C), Hudec, Pimpara, Písačka (90+1. Kolařík) – Drame, Prošek, Miskovič, Chodora (46. Bassey) – L. Matějka, D. Richter.

Chrudim v přestřelce remizovala s Ústím 3 : 3

Střídání radosti a smutku. Chrudim měla duel s Ústím nad Labem dobře rozehraný, poločasové vedení 2:0 ale neudržela a nakonec se musela spokojit se ziskem jediného bodu za remízu 3:3.

Podrobnosti připravujeme…

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Veselý (trenér MFK Chrudim): „Nevím, jak zápas objektivně zhodnotit, musel bych být sprostý. Vést 2:0, mít zápas totálně pod kontrolou a pak z toho udělat bramboračku. Nechápu, jak chceme mít lépe rozehrané utkání. Až na výjimky jsme soupeře do ničeho vážného nepustili, mohlo to být o víc než dvě branky. O poločase si něco říkáme, přijdeme na hřiště a za minutu je všechno jinak. Není to v kondici, ale v hlavách. Jsem strašně nespokojený za to, co jsme předvedli ve druhém poločase, a nechci, aby se tak hráči prezentovali. Zřejmě si myslí, že máme již nahráno, ale pro mě tím vůbec nic nekončí. Po tom, co jsme dostali první gól, se rozpadla organizace naší hry, neplnili jsme elementární taktické věci, a když se gólem vrátíme do zápasu, uděláme zbytečnou penaltu. Remíza je spravedlivá. První poločas šel za námi, druhý za Ústím.“

Zdroj: mfkchrudim.cz, YouTube.com