Noční pátrací akce policistů a strážníků po místní slečně v chrudimských ulicích

0
625
Ilustrační foto: HZS Pardubického kraje

V pondělí 22. června před devátou ráno bylo oznámeno na linku 156, že se v Rubešově ulici u mostu nachází odložené nezajištěné jízdní kolo. Hlídka tedy tento dopravní prostředek vyzvedla a umístila do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Volně pobíhající pes zůstal zatím u nálezce

V 11.36 hodin přivolal strážníky občan, jenž odchytl volně pobíhajícího psa plemene slovenský kopov. Hlídka po příjezdu z čipu, umístěného na těle zvířete, zjistila jeho evidenční číslo, avšak jeho majitele se zjistit nepodařilo. Oznamovatel tedy sdělil, že se o psa prozatím postará a až se jeho majitel přihlásí, městská policie mu předá jeho telefonní číslo, aby se zkontaktovali, a zvíře mu poté vydá.

Začínající černá skládka v sídlišti Leguma

Před 19. hodinou byli strážníci přivoláni do sídliště Leguma v Pardubické ulici, kde žena zpozorovala začínající černou skládku odpadu. Hlídka o tomto domovním odpadu učinila zápis do knihy závad, aby byl v nejbližší době odstraněn, a provedla šetření za účelem zjištění osoby, která se v souvislosti s odloženým odpadem dopustila přestupku.

Dodávka komplikovala v Nezvalově ulici průjezdnost

Ve 20.10 hodin kontaktoval strážníky občan s informací o nesprávně zaparkovaném dodávkovém automobilu, jenž stál v Nezvalově ulici takovým způsobem, že zde ostatním vozidlům komplikoval projetí. Hlídka u tohoto automobilu zastihla jeho řidiče, jenž uvedl, že u vozidla došlo k technické závadě, takže se stalo nepojízdným, a dodal, že již přivolal odtahovou službu, jež porouchaný automobil z komunikace odstraní.

Poškozená lampa veřejného osvětlení u křižovatky

Před 23. hodinou strážníci během doprovodu nadměrného nákladu ulicemi města zaregistrovali, že při průjezdu nákladního automobilu došlo u okružní křižovatky v ulici Dr. Milady Horákové k poškození lampy veřejného osvětlení. Na místo byla přivolána Policie ČR, jež událost převzala k řešení.

Noční pátrací akce policistů a strážníků po místní slečně

Deset minut po půlnoci požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo třeba společně pátrat po místní dívce, jež odešla z domu, přičemž vypnula svůj telefonní přístroj. Strážníci během následné pátrací akce postupovali podle pokynů Policie ČR, avšak slečnu se najít nepodařilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here